Huawei AppGallery uygulamalarının artmasını istiyor!

ABD'nin hamlesinden sonra kendisini tam bir bilinmezlik girdabında bulan şirket, henüz net bir adım atmadı. Her ihtimali düşünen Huawei AppGallery uygulamalarının çoğalmasını istiyor. ABD Hazine Bakanlığı: Huawei ve Trump barışabilir! Huawei...

Huawei AppGallery uygulamalarının artmasını istiyor!
ABD'nin hamlesinden sonra kendisini tam bir bilinmezlik girdabında bulan şirket, henüz net bir adım atmadı. Her ihtimali düşünen Huawei AppGallery uygulamalarının çoğalmasını istiyor.

ABD Hazine Bakanlığı: Huawei ve Trump barışabilir!

Huawei AppGallery

Huawei AppGallery için geliştiricilerden özel istekte bulunuyor

Yakın zamanda Bloomberg tarafından yayınlanan bir rapora göre, Google Play Store'un yerine kendi AppGallery uygulama mağazasını kullanan Huawei bazı geliştiricilere uygulamalarını bu mağazaya entegre etmeleri için istek gönderiyor. İsimsiz kalmak isteyen güvenilir bir geliştirici bu sabah XDA-Developers'a Huawei'den gelen bir e-posta ile ulaştı. E-posta, şirketin yarısı Çin dışında 350 milyondan fazla telefon satıldığı bilgisiyle başlıyor. Satılan milyonlarca telefonda aylık 270 milyon aktif kullanıcısı olduğunu söyleyen Huawei, AppGallery mağazası için geliştiricileri davet etti. Huawei, geliştiricilere uygulamalarını AppGallery'de yayınlamalarına yardımcı olmak için tam destek sağlanacağını vaat ediyor. Ancak geliştiricilere ne tür bir destek sağlanacağı tam olarak belli değil. Son olarak, e-posta 560 binin üzerindeki geliştirici topluluğuna ücretsiz bir davetiye içeriyor, ancak bu topluluğun gerçekte ne kadar aktif olduğu da bilinmiyor.

The post Huawei AppGallery uygulamalarının artmasını istiyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.