Huawei FreeBuds Lite tanıtıldı!

Paris'te düzenlediği etkinlikle beraber P30 serisini ve birçok aksesuarını tanıtan Huawei, bir de tamamen kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Lite'ı tanıttı. Huawei FreeBuds Lite özellikleri neler? Huawei FreeLace tanıtıldı! Huawei P30 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı Yeni Huawei Watch GT modelleri tanıtıldı! Huawei akıllı gözlük duyuruldu! Huawei FreeBuds Lite özellikleri Gayet şık ve sade bir tasarımla gelen kulaklık, IPX4 sertifikası sayesinde spor yaparken kullanıma uygun görülüyor. Kulak içi yapısı sayesinde de iyi bir ses yalıtım sunuyor. Ayrıca ürün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle raflardaki yerini alıyor. Huawei'nin yeni duyurduğu FreeBuds, özellikle batarya konusunda çok iddialı gözüküyor. En çok öne çıkan özelliği 5 dakikalık şarj ile 4 saat müzik dinleme imkanı olan kulaklık, tam dolu bir şarj ile de 18 saat müzik ya da 12 saat konuşma süresi sunuyor. Ayrıca FreeBuds Lite'ın yazılımsal olarak Huawei akıllı telefon modelleriyle oldukça senkronize bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. Türkiye'deki raflarda yerini alması beklenmeyen kulaklığın Avrupa'daki satış fiyatı ise 119 dolar şeklinde. The post Huawei FreeBuds Lite tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Huawei FreeBuds Lite tanıtıldı!
Paris'te düzenlediği etkinlikle beraber P30 serisini ve birçok aksesuarını tanıtan Huawei, bir de tamamen kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Lite'ı tanıttı. Huawei FreeBuds Lite özellikleri neler?

Huawei FreeLace tanıtıldı!

Huawei P30 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Yeni Huawei Watch GT modelleri tanıtıldı!

Huawei akıllı gözlük duyuruldu!

Huawei FreeBuds Lite özellikleri

Gayet şık ve sade bir tasarımla gelen kulaklık, IPX4 sertifikası sayesinde spor yaparken kullanıma uygun görülüyor. Kulak içi yapısı sayesinde de iyi bir ses yalıtım sunuyor. Ayrıca ürün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle raflardaki yerini alıyor. huawei freebuds lite Huawei'nin yeni duyurduğu FreeBuds, özellikle batarya konusunda çok iddialı gözüküyor. En çok öne çıkan özelliği 5 dakikalık şarj ile 4 saat müzik dinleme imkanı olan kulaklık, tam dolu bir şarj ile de 18 saat müzik ya da 12 saat konuşma süresi sunuyor. Ayrıca FreeBuds Lite'ın yazılımsal olarak Huawei akıllı telefon modelleriyle oldukça senkronize bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. Türkiye'deki raflarda yerini alması beklenmeyen kulaklığın Avrupa'daki satış fiyatı ise 119 dolar şeklinde.

The post Huawei FreeBuds Lite tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.