Huawei Mate 30 Pro canlı canlı görüntülendi

Huawei Mate 30 Pro daha çıkmadan üzerine konuşulan cihazlar arasına girdi. Telefonun eklenen birçok özellik bulunuyorken, şimdi muhtemel görseli sızdırıldı. Mate 30 Pro canlı canlı ortaya çıktı. Huawei Mate 30 kutusu ortaya çıktı! Yakın zaman...

Huawei Mate 30 Pro canlı canlı görüntülendi
Huawei Mate 30 Pro daha çıkmadan üzerine konuşulan cihazlar arasına girdi. Telefonun eklenen birçok özellik bulunuyorken, şimdi muhtemel görseli sızdırıldı. Mate 30 Pro canlı canlı ortaya çıktı.

Huawei Mate 30 kutusu ortaya çıktı!

Yakın zaman önce damla çentik, Kirin 985 işlemci ile desteklenmesi, ve 40 Megapiksel çözünürlüğe sahip kamerası gibi birçok özelliği ortaya çıkan telefonun görüntüsü Weibo'da ortaya çıktı. Muhtemelen bu şekilde olacak olan akıllı telefonun ağır bir kılıf ile korunduğu sızdırılan görselde görülüyor. Huawei Mate 30 pro Paylaşılan görüntüde ilk kez göreceğimiz şey şüphesiz cihazın üst kısmında bulanan çentik. Ekranın Samsung Edge gibi olduğunu görüyoruz. Bu ise Huawei'nin bu cihazında kavisli ekran kullanacağına işaret ediyor. Bunun ile beraber Mate 30 Pro modelinin tasarımında, alt kısımda Google arama çubuğu ve gezinti çubuğu da görebilirsiniz.

Huawei Mate 30 Pro ne zaman tanıtılacak?

Huawei Mate 30 serisinin 19 Eylül'de Almanya'nın Münih kentinde tanıtılması planlanıyor. Yakın zaman önce tanıtılan iPhone 11'in sızdırılan görsellerdekilerle neredeyse aynı çıkması ise bu görsellerin de gerçekliğini doğruluyor. Ancak bunu öğrenebilmek için 19 Eylül tarihini beklememiz gerekiyor. Mate 30 ailesi ile birlikte Huawei'nin 19 Eylül günü düzenleyeceği etkinlikte ailenin ilk HarmonyOS işletim sistemine sahip akıllı saati Watch GT 2 de görücüye çıkacak.

The post Huawei Mate 30 Pro canlı canlı görüntülendi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.