Huawei Mate 30 Pro kullanılırken görüntülendi!

Samsung’un Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modellerini tanıtmasının ardından, gözler Huawei cephesine çevrildi. Çinli teknoloji devi Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro modellerini kısa bir süre sonra kullanıcılar ile buluşturacak. Daha önce...

Huawei Mate 30 Pro kullanılırken görüntülendi!
Samsung’un Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modellerini tanıtmasının ardından, gözler Huawei cephesine çevrildi. Çinli teknoloji devi Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro modellerini kısa bir süre sonra kullanıcılar ile buluşturacak. Daha önce cihaz kullanılırken sızdırılan görselleri sizlerle paylaşmıştık. Huawei Mate 30 Pro’ya ait bir kılıfın sızdırılması ile dairesel kamera kurulumunun yanı sıra dikey şekilde sıralanan sensörler ve 3D ToF sensörü gün yüzüne çıkmıştı.

Huawei Mate 30 hızlı şarj ile yüzleri güldürecek!

Huawei Mate 30 Pro canlı olarak görüntülendi

Cihaz kullanılırken elde edilen görsellere bir yenisi daha eklendi. Daha önceki çekimler ile benzer şekilde kılıfın takılı olduğu cihazın ön ve arka kısmı bu kez biraz daha net görülebiliyor. Ekranın kavisli yapısı kolayca görülebilirken, arka kameranın olduğu bölüm kapak ile gizlenmiş durumda. Dikkat çeken detay ise arka kısımda yer alan ve bir Xenon ünitesine benzeyen uzun flaş oldu. Bu tarz bir flaşı telefonlarda görmüyoruz, çünkü oldukça geniş bir alana ihtiyaç duyuluyor. Ancak, Huawei bunun bir çözümünü bulmuş gibi. Siyah oval bir parça bulunuyor. Ancak, altında herhangi bir sensör bulunmadığı için tasarımı gizlemek için harcanan çabanın bir parçası olma ihtimali yüksek. Açma / kapama düğmesi sağ tarafta, ses çubuğunun tam altında kalıyor.

The post Huawei Mate 30 Pro kullanılırken görüntülendi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.