Huawei Nova 5i sonunda görüntülendi

Performans testlerinde daha önce boy gösteren Huawei Nova 5i modeli tanıtılmadan önce görüntülendi. Huawei'nin 21 Haziran'da tanıtacağı modelin görüntüleri TENAA platformuna eklendi. Huawei Nova 5i performans testinde boy gösterdi! Huawei Nova...

Huawei Nova 5i sonunda görüntülendi
Performans testlerinde daha önce boy gösteren Huawei Nova 5i modeli tanıtılmadan önce görüntülendi. Huawei'nin 21 Haziran'da tanıtacağı modelin görüntüleri TENAA platformuna eklendi.

Huawei Nova 5i performans testinde boy gösterdi!

Huawei Nova 5i

Huawei Nova 5i 4 arka kamera ile geliyor

Yakın zamanda özellikleri yine TENAA'da ortaya çıkan Huawei Nova 5i tasarımı yine aynı platforma karşımıza çıktı. Görünüş olarak Huawei P20 Lite 2019 modelinin dört kamera bulunan sürümü diyebiliriz. Ön panelde küçük bir delik olarak konumlandırılan ön kamerayla beraber oldukça sade bir tasarım oluşturulmuş. Tuş ve hoparlör dizilimi ise bildiğimiz gibi çevçevenin altında ve yan tarafında bulunuyor. Kamera diziliminin Honor 20 Pro'yu andırmasının ötesinde ToF sensörü eklenerek P30 hissiyatı oluşturulmaya çalışılmış. Parmak izi okuyucusu da bilindiği üzere kamera alanının yan tarafında bulunuyor. Huawei Nova 5i 1080 x 2310 çözünürlüklü yaklaşık 386 PPI değeriyle birlikte 6.4 inç IPS LCD ekrana sahip olacak. 24 MP ana kamera bulunacak modelde 8 MP ve 2 MP çözünürlüklü kamera ve ToF 3D kamera ile birlikte toplam 4 arka kameraya sahip olacak. Arka ana kamera çözünürlüğü olan 24  MP ön kamerada da geçerli olacak. Cihaz işlemcisi Hisilicon Kirin 710 ve grafik çipi olarak Mali-G51 MP4 kullanması bekleniyor. İşletim sistemi olarak Android 9 Pie adı geçse de Huawei'nin kendi işletim sistemini ekleme ihtimali küçük de olsa beklentiler arasında yer alıyor.

The post Huawei Nova 5i sonunda görüntülendi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.