Huawei P30 Pro önemli bir özelliğe kavuşuyor!

Geçen ay satışa sunulan Huawei P30 Pro kamerası ile kullanıcıların beğenisini kazandı. Telefon gelişmiş zoom yeteneklerinin yanı sıra teknik özellikleri ile öne çıkıyor. Şimdi P30 Pro güncellemesi telefona yeni bir özellik kazandırıyor. Android uygulamalarına karanlık modu geliyor P30 Pro güncellemesi ile çift görüşlü kamera geliyor Huawei'nin lansmanda sergilediği ve yakın zamanda kullanıcılara sunacağını belirttiği çift görüşlü kamera özelliği güncelleme ile P30 Pro'ya geldi. Çift görüşlü kamera modunda kullanıcı bir fotoğrafı zoom özelliğini kullanarak çekerken diğer yandan normal modda video çekebiliyor. Bu sayede cihaz hem zoom özelliği ile görüntü çeker, hem de aynı anda normal modda video çekmeye devam eder. https://youtu.be/W1zL--Pej6I Bu özellik tanıtımda gösterilmiş, kullanıcılara bir güncelleme ile bu özelliğin sonra geleceği sözü verilmişti. Şimdi söz konusu P30 Pro güncellemesi EMUI 9.1.0.153 ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Güncelleme şu an Çin’de sınırlı sayıda kullanıcıya sunuluyor. Güncellemenin sürüm notları şöyle: Kameraya çift görüntü modu eklendi. Bu sayede panoramik ve zoom ile video görüntüleri eş zamanlı olarak kaydedilebilecek. Kameraya büyüleyici portre modu eklendi. Arka planlar daha farklı efektler ile bulanıklaştırılabilecek. Nisan 2019 güvenlik güncelleştirmelerinin hepsi sisteme yüklenir. Ceşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri. Güncellemenin detayları bu kadar. Söz konusu güncellemenin aşamalı olarak tüm ülkelerdeki kullanıcılara gönderileceği belirtiliyor. https://youtu.be/-w1eqJ8z_ww Siz ne düşünüyorsunuz? P30 Pro güncellemesi hakkında düşünceleriniz neler? Telefondan memnun musunuz? Yorumlarda belirtiniz. The post Huawei P30 Pro önemli bir özelliğe kavuşuyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Huawei P30 Pro önemli bir özelliğe kavuşuyor!
Geçen ay satışa sunulan Huawei P30 Pro kamerası ile kullanıcıların beğenisini kazandı. Telefon gelişmiş zoom yeteneklerinin yanı sıra teknik özellikleri ile öne çıkıyor. Şimdi P30 Pro güncellemesi telefona yeni bir özellik kazandırıyor.

Android uygulamalarına karanlık modu geliyor

P30 Pro güncellemesi ile çift görüşlü kamera geliyor

Huawei'nin lansmanda sergilediği ve yakın zamanda kullanıcılara sunacağını belirttiği çift görüşlü kamera özelliği güncelleme ile P30 Pro'ya geldi. Çift görüşlü kamera modunda kullanıcı bir fotoğrafı zoom özelliğini kullanarak çekerken diğer yandan normal modda video çekebiliyor. Bu sayede cihaz hem zoom özelliği ile görüntü çeker, hem de aynı anda normal modda video çekmeye devam eder. https://youtu.be/W1zL--Pej6I Bu özellik tanıtımda gösterilmiş, kullanıcılara bir güncelleme ile bu özelliğin sonra geleceği sözü verilmişti. Şimdi söz konusu P30 Pro güncellemesi EMUI 9.1.0.153 ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Güncelleme şu an Çin’de sınırlı sayıda kullanıcıya sunuluyor. Güncellemenin sürüm notları şöyle: Kameraya çift görüntü modu eklendi. Bu sayede panoramik ve zoom ile video görüntüleri eş zamanlı olarak kaydedilebilecek. Kameraya büyüleyici portre modu eklendi. Arka planlar daha farklı efektler ile bulanıklaştırılabilecek. Nisan 2019 güvenlik güncelleştirmelerinin hepsi sisteme yüklenir. Ceşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri. Güncellemenin detayları bu kadar. Söz konusu güncellemenin aşamalı olarak tüm ülkelerdeki kullanıcılara gönderileceği belirtiliyor. https://youtu.be/-w1eqJ8z_ww Siz ne düşünüyorsunuz? P30 Pro güncellemesi hakkında düşünceleriniz neler? Telefondan memnun musunuz? Yorumlarda belirtiniz.

The post Huawei P30 Pro önemli bir özelliğe kavuşuyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.