Huawei P30 Pro yenilendi! Android 10 sürprizi

Bu yılın başında henüz ABD ile Huawei arasındaki ticari savaş başlamadan önce tanıtılan Huawei P30 Pro üst seviye donanımının yanı sıra kamerasının yakınlaştırma yetenekleri ile ön plana çıkan bir amiral gemisi oldu. Huawei’nin amiral gemisi...

Huawei P30 Pro yenilendi! Android 10 sürprizi
Bu yılın başında henüz ABD ile Huawei arasındaki ticari savaş başlamadan önce tanıtılan Huawei P30 Pro üst seviye donanımının yanı sıra kamerasının yakınlaştırma yetenekleri ile ön plana çıkan bir amiral gemisi oldu. Huawei’nin amiral gemisi için çift renk seçeneğini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. IFA 2019’da Kirin 990 ve FreeBuds 3 gibi ürünlerin yanı sıra P30 Pro için yeni renk seçenekleri tanıtıldı.

İlk 5G amiral gemisi işlemcisi Kirin 990 5G tanıtıldı!

Huawei P30 Pro yeni renk seçenekleri ile karşınızda

Mystic Blue ve Misty Lavender olmak üzere iki yeni renk kullanıcılara sunuluyor. Telefonu elinize aldığında iki farklı doku olduğunu düşünebilirsiniz. Üst kısım cam veye şeffaf plastik, alt kısım ise plastik veya metal gibi bir his veriyor. Ancak, ikisi de değil. Google'ın Pixel 3 serisi ile benzer bir strateji izleyen Huawei kameranın olduğu bölüm için parlak bir kısım ve alt taraf için buzlu bir yüzey ile iki tonlu bir görünüm sağladı. Yeni modeller sadece renk değişikliği ile sınırlı kalmıyor. Bu cihazlar kutudan Android 10 işletim sistemi ve EMUI 10 kullanıcı arayüzü ile çıkacak. Yani, yeni renk seçeneğine ek olarak yeni bir işletim sistemi kullanıcılara sunulacak. Bunlara ek olarak Mate 30 serisinin tanıtılması ile birlikte Huawei P30 serisinin biraz ucuzlaması ve daha çekici hale gelmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra kamera tarafında bazı iyileştirmelere gidildi.

AirPods’a yeni rakip: Huawei Freebuds 3

https://youtu.be/-w1eqJ8z_ww

The post Huawei P30 Pro yenilendi! Android 10 sürprizi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.