Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung desteği!

Huawei P30 ve P30 Pro 26 Mart'ta Paris'te düzenlenecek özel bir lansmanla tanıtılacak. Akıllı telefon henüz karşımıza çıkmamış olsa da görselleri ve teknik özellikleri çoktan sızdırıldı. Buna karşın P30 serisinin sürprizleri bitmiş değil. Son ortaya çıkan bilgilere göre Huawei yeni Amiral Gemisi telefonları için Samsung'un kapısını çalmış. Peki ama akıllı telefon piyasasının zirvesinde yer alan Samsung, tam da ensesinde hissettiği Huawei'ye nasıl destek oldu? Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung nasıl destek oldu? Akıllı telefon piyasasında rekabet her geçen gün daha da kızışıyor olsa da markalar tedarik sürecinde birbirlerine destek olabiliyor. Bu konuda uzun süre LG ve BOE ile çalışan Huawei, P30 ve P30 Pro'da kullandığı AMOLED ekranlar için Samsung'u tercih etmiş görünüyor. Huawei Güney Koreli firma daha önce de uzun süre Apple için işlemci üretimi yapmıştı. Yani rakiplere parça tedariki sağlamak Samsung için yeni bir şey değil. Buna karşın Huawei'nin neden BOE ve LG ile yeniden çalışmadığı merak konusu. Bu konuda Huawei resmi bir açıklama yapmamış olsa da tahminler şirketin ekran tedarikini tek bir kaynaktan yapmak istediği yönünde. Huawei, P20 serisiyle birlikte piyasaya sürülen telefon sayısında önemli bir rekora sahip. Tahminler P30 serisinin de yüksek bir rakamla piyasaya sürüleceği yönünde. Şirket bu tedarik sürecinde aksaklık yaşamamak için yüksek kapasiteye sahip bir üreticiyi tercih etmişe benziyor. Katlanabilir ekran konusunda da büyük bir rekabete giren Huawei'nin, gelecek modellerde rakibinin yüksek üretim kapasitesinden yararlanıp yararlanmayacağı ise merak konusu. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Samsung ve Huawei arasındaki bu yakınlaşma katlanabilir ekranlı telefonlarda da devam edebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. The post Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung desteği! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung desteği!
Huawei P30 ve P30 Pro 26 Mart'ta Paris'te düzenlenecek özel bir lansmanla tanıtılacak. Akıllı telefon henüz karşımıza çıkmamış olsa da görselleri ve teknik özellikleri çoktan sızdırıldı. Buna karşın P30 serisinin sürprizleri bitmiş değil. Son ortaya çıkan bilgilere göre Huawei yeni Amiral Gemisi telefonları için Samsung'un kapısını çalmış. Peki ama akıllı telefon piyasasının zirvesinde yer alan Samsung, tam da ensesinde hissettiği Huawei'ye nasıl destek oldu?

Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung nasıl destek oldu?

Akıllı telefon piyasasında rekabet her geçen gün daha da kızışıyor olsa da markalar tedarik sürecinde birbirlerine destek olabiliyor. Bu konuda uzun süre LG ve BOE ile çalışan Huawei, P30 ve P30 Pro'da kullandığı AMOLED ekranlar için Samsung'u tercih etmiş görünüyor.

Huawei

Güney Koreli firma daha önce de uzun süre Apple için işlemci üretimi yapmıştı. Yani rakiplere parça tedariki sağlamak Samsung için yeni bir şey değil. Buna karşın Huawei'nin neden BOE ve LG ile yeniden çalışmadığı merak konusu. Bu konuda Huawei resmi bir açıklama yapmamış olsa da tahminler şirketin ekran tedarikini tek bir kaynaktan yapmak istediği yönünde. Huawei, P20 serisiyle birlikte piyasaya sürülen telefon sayısında önemli bir rekora sahip. huawei p30, P30 Pro, Samsung Tahminler P30 serisinin de yüksek bir rakamla piyasaya sürüleceği yönünde. Şirket bu tedarik sürecinde aksaklık yaşamamak için yüksek kapasiteye sahip bir üreticiyi tercih etmişe benziyor. Katlanabilir ekran konusunda da büyük bir rekabete giren Huawei'nin, gelecek modellerde rakibinin yüksek üretim kapasitesinden yararlanıp yararlanmayacağı ise merak konusu. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Samsung ve Huawei arasındaki bu yakınlaşma katlanabilir ekranlı telefonlarda da devam edebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The post Huawei P30 ve P30 Pro için Samsung desteği! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.