Huawei Watch GT 2 sızdırıldı

Huawei, geçen ekim ayında Mate 20 Pro modeliyle birlikte akıllı saat modelini de karşımıza çıkarmıştı. Huawei Watch GT modelinin üzerinden çok geçmeden şimdi sırada Watch GT 2'ye gelmiş görünüyor. Sızıdırılan görüntülerle birlikte Huawei Watch...

Huawei Watch GT 2 sızdırıldı
Huawei, geçen ekim ayında Mate 20 Pro modeliyle birlikte akıllı saat modelini de karşımıza çıkarmıştı. Huawei Watch GT modelinin üzerinden çok geçmeden şimdi sırada Watch GT 2'ye gelmiş görünüyor. Sızıdırılan görüntülerle birlikte Huawei Watch GT 2 ilk kez ortaya çıktı.

Watch GT inceleme

Huawei Watch GT 2 geliyor

Huawei, Mate ailesinin en yeni üyelerini 19 Eylül günü Almanya'nın Münih şehrinde düzenleyeceği bir lansman ile tanıtacak. Bu lansmanda tanıtılması beklenen bir diğer ürün de Huawei Watch GT 2 oldu. Tanıtımına kısa süre kalan saatin fotoğrafları da internete sızdırıldı. Tasarımına baktığımızda mevcut saat ile benzer detaylar karşımıza çıkıyor. Üzerinde iki düğme ile gelecek olan saat yuvarlak ve alüminyum bir kasaya sahip. Tabii arada farklar da var. Daha ince bir çerçeveye sahip olan Watch GT 2 aynı zamanda daha büyük bir ekranla geliyor. Önemli değişikliklerin başında bunları sayabiliriz. Şimdilik yeni akıllı saatin hangi işlemciyi kullanacağı belli değil. Ancak tahminler Huawei'nin kendi işletim sistemini kullanacağı yönünde. Saatin diğer özellikleri arasında GPS izleyici, Bluetooth desteği ve LTE desteği yer alıyor. Ayrıca üzerinde bir mikrofon ve hoparlör olacağını da hatırlatalım. Watch GT 2 yoğun olarak fiziksel aktiviteye odaklanacak. Geçen yılki modelde olduğu gibi optik kalp atış hızı takibi yapabilecek. 450 mAh bataryadan beslenecek olan saat başta da dediğimiz gibi Mate 30 ailesiyle birlikte 19 Eylül'de duyurulacak. Ayrıca saatin ekim ayında satışa çıkması, 'Klasik' ve 'Spor' versiyonlarının da olması bekleniyor.

The post Huawei Watch GT 2 sızdırıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.