Teknoloji Haberleri

Huawei Watch GT 2 Türkiye için yola çıktı

Kısa süre önce Mate 30 ailesini tanıtan Huawei, bu etkinlikte yeni akıllı saatine de görücüye çıkardı. Huawei Watch GT 2 özellikleri düzenlenen etkinliğin ardından netlik kazandı. Şimdi ise saatin ne zaman ülkemize geleceği ortaya çıktı. Huawei Watch GT 2 Türkiye pazarına geliyor.

Mate 30 Pro özellikleri ve fiyatı

Huawei Watch GT 2 Türkiye için geliyor

Google servislerini desteklemediği için Avrupa’da satışa çıkmama ihtimali konuşulan Mate 30 ailesine karşılık, Watch GT 2 pazarlardaki yerini almaya başlıyor. Bu pazarlardan biri de Türkiye. Huawei Watch GT 2 Türkiye pazarına ekim ayı içinde sunulacak.

Huawei Watch GT 2 özellikleri

Huawei Watch GT 2 özellikleri arasında ilk olarak tasarım detaylarına bakmak gerekiyor. Klasik saat tasarımı ile gelen akıllı saatte tam ekran ve çerçevesiz bir tasarım karşımıza çıktı. 42mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutu bulunan saatin 42mm serisinde kavisli kadran 9,4 mm kalınlığında. 46mm serisine baktığımızda ise saatin 454 x 454 piksel çözünürlüğünde bir AMOLED HD ekran ile geldiğini görüyoruz. 46mm serisi Nabız Takip Modu, haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken 2 haftalık şarj süresi sunuyor. 42mm serisi ise aynı koşullarda 1 haftalık süre ile dikkat çekiyor. Her iki versiyonda da GPS açık halde spor yaparken pil ömrü eski nesle göre daha da arttı. 46mm serisi, GPS takipli spor modunda 30 saatlik pil ömrü sağlarken, 42mm serisi 15 saate ulaşıyor. Gücünü Kirin A1 işlemiden alan saat; 8 açık hava sporu, 7 kapalı salon sporu olmak üzere toplamda 15 spor modunu destekliyor. Saat ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki haberimizden öğrenebilirsiniz.

Watch Gt 2 özellikleri

The post Huawei Watch GT 2 Türkiye için yola çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.