Huawei yeni işlemcilerini tescilledi

Son dönemde yaşadığı büyük sıkıntılara rağmen dünyanın en büyük 2. akıllı telefon üreticisi konumunda olan Huawei projelerine devam ediyor. Yeni ürünleri için üretimlere devam eden Huawei yeni işlemci isimlerini tescilledi. Huawei için kritik...

Huawei yeni işlemcilerini tescilledi
Son dönemde yaşadığı büyük sıkıntılara rağmen dünyanın en büyük 2. akıllı telefon üreticisi konumunda olan Huawei projelerine devam ediyor. Yeni ürünleri için üretimlere devam eden Huawei yeni işlemci isimlerini tescilledi.

Huawei için kritik 2 ay başlıyor

Huawei yeni işlemci

Huawei yeni işlemci isimleri tescillendi

ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptırımlarının hedefi olan Huawei, bu yaptırım kararlarının geri çekilmesiyle rahat bir nefes almıştı. Ortaya çıkan bir bilgiye göre Çinli akıllı telefon devi şirket, İngiltere’de 3 yeni marka ismini tescilledi. Tescillenen isimlerin P300, P400 ve P500 olduğu belirtiliyor. Huawei'nin P9 akıllı telefonunda sonra P10'u çıkarması beklenen bir hamleydi. P10'dan sonra P11 yerine P20 isimli bir akıllı telefonu piyasaya sürmesi planlar arasında yer almıyordu. Bu sene tanıtılan amiral gemisi telefon Huawei P30 ve diğer Mate serilerinden sonra, tescillenen işlemci isimleriyle beraber üç haneli telefon modellerine geçip geçmeyeceği merak konusu. Şimdiye kadar telefon model isimlerinde birer birer artırmak yerine onar onar artırılan isimler, yeni tescillerle beraber üç haneli hale gelirse ortaya nasıl bir tablo çıkacak kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

The post Huawei yeni işlemcilerini tescilledi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.