IFA 2019'da Türk rüzgarı! Beko ve Arçelik sahnede

Berlin'de gerçekleştirilen IFA 2019 etkinliğinde tanıtılan teknolojileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu sefer adresimiz Beko Arçelik Grundig standı. Türk üreticilerin Avrupa'ya sergilediği teknolojilere yakından bakıyoruz. Tüm IFA 2019 haberlerini...

IFA 2019'da Türk rüzgarı! Beko ve Arçelik sahnede
Berlin'de gerçekleştirilen IFA 2019 etkinliğinde tanıtılan teknolojileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu sefer adresimiz Beko Arçelik Grundig standı. Türk üreticilerin Avrupa'ya sergilediği teknolojilere yakından bakıyoruz.

Tüm IFA 2019 haberlerini ve videoları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Dış pazara ihraç edilen Grundig ve Beko markası, IFA 2019'da dev bir toplantıya imza attı. Bu toplantının ardından biz de markaların en yeni teknolojilerini inceledik ve birinci ağızdan bilgi aldık.

HarvestFresh sahnede

Beko, Arçelik, Grundig sahneye çıktı

Sağlıklı ürünlerin korunması için yeni teknolojiler geliştiren markalar aynı zamanda doğru ürün pişirme ile ilgili çalışmalar da yapıyor. Tüm bu çalışmalar IFA 2019 kapsamında şu sıralar Avrupalılara sergileniyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler... https://youtu.be/MVgskX7M6ls

En yeni teknolojiler tanıtıldı

Bu yıl IFA 2019 etkinliğinde Beko, Arçelik ve Grundig de en yeni teknolojilerini görücüye çıkardı. Düzenlenen toplantılarla bu yeni teknolojiler ilk olarak ziyaretçilere tanıtıldı. En yeni teknolojilerini sergileyen Beko, fuarda karşımıza HarvestFresh, EverFresh+, Combi Steam, AutoDose ve AquaTech teknolojilerini çıkardı. Bu teknolojilere yakından bakacak olursak; HarvestFresh teknolojisi buzdolabında  gün ışığı döngünüsü taklit ediyor. Böylece meyve ve sebzelerin hasat edildikleri günkü gibi taze kalabilmelerini sağlıyor. EverFresh+ ise buzdolabının sebze bölmesindeki sıcaklık değişimini minimuma indiriyor ve hava kanalları sayesinde en doğru nem seviyesinin ayarlanmasını sağlayarak, meyve ve sebzelerin taze kalmasını sağlıyor. Combi Steam, fırınlarla ilgili bir teknoloji. Bu teknoloji klasik fırın ile buharlı pişirme kombinasyonunu bir araya getiriyor. AutoDose ve AquaTech teknolojileri ise bulaşık ve çamaşır makinelerinde karşımıza çıkıyor. AutoDose teknolojisi bulaşıklarınızın kirlilik seviyesini algılayarak, makineye en doğru miktarda sıvı deterjanın verilmesini sağlıyor. AquaTech çamaşır makinesi de yeni tasarlanmış kanat sayesinde suyun kuvvetini artırarak yıkama süresini yarıya indiriyor ve çamaşırlarınızın iki kat daha hassas bir şekilde yıkanmasını sağlıyor.

The post IFA 2019'da Türk rüzgarı! Beko ve Arçelik sahnede appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.