IFA 2109'da Philips'in yeni monitörlerine baktık!

IFA 2019 tüm hızıyla devam ederken dünyanın her yerinden farklı teknoloji devleri en yeni ürünlerinin bu fuarda tanıtmaya devam ediyor. Biz de, SDN ailesi olarak Berlin'de düzenlenen bu fuardaki en üst düzey teknolojileri sizlere aktarmaya...

IFA 2109'da Philips'in yeni monitörlerine baktık!
IFA 2019 tüm hızıyla devam ederken dünyanın her yerinden farklı teknoloji devleri en yeni ürünlerinin bu fuarda tanıtmaya devam ediyor. Biz de, SDN ailesi olarak Berlin'de düzenlenen bu fuardaki en üst düzey teknolojileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Philips'in IFA 2019'daki standını geziyor ve Philips Momentum 558M1RY özellikleri ve Philips Momentum 328M1R özellikleri neler yakından bakıyoruz.

Philips'in yeni efsaneleri

Philips, evimize ilk giren monitör ve televizyon markası olma özelliğinde efsaneleşmiş bir marka. IFA 2019'da yeni ürünleri ile göz dolduran markanın hem standını geziyor heme de  iki farklı monitörüne yakından bakıyoruz. İyi seyirler.. https://youtu.be/8EiqUQIXQFM

Philips Momentum 558M1RY özellikleri

Philips'in yeni efsanesi olacak bu monitör, oyuncuların ihtiyaçlarını hedef alması ile dikkat çekiyor. 55 inç boyutundaki monitör, oyuncuların en çok isteyeceği özellikler ile karşımıza çıkıyor. UltraClear 4K UHD özelliğe sahip ekran , 120 Hz yenileme oranına oranına sahip ve özellikler oyuncular hiçbir detayı kaçırmazken en yüksek yenileme oranına ulaşabiliyor. 3840×2160 piksel çözünürlüğe monitörün ekranı DisplayHDR 1000 ile karşımıza çıkıyor. Bowers & Wilkins ile yapılan iş birliği ile oyuncular bu monitörden ses almak istedikleri zaman çok farklı bir ses deneyimi ile karşılaşıyor. Kullanıcılar, bu farklı sistem ile 3 farklı modu kullananarak ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap bulabiliyorlar.

Philips Momentum 328M1R özellikleri

Büyük bir ekran istemeyen, oyun oynarken odak noktam biraz daha küçük bir ekran olsun isteyen oyuncular da unutulmamış. Philips Momentum 328M1R  modeli, 31.5 inç büyüklüğünde ekranı ile karşımıza çıkıyor. Bu ekran diğer modelden biraz daha küçük olsa bile deneyim olarak oyuncuları yalnız bırakmıyor. 4K çözünürlüğündeki ekran, DisplayHDR 600 ile karşımıza çıkıyor ve kulanıcılara en iyi renk ve görüntü kalitesini vermeyi hedefliyor. 120 Hz yenileme ile gelen bu 32 inçlik oyuncu monitörü kullanıcıların renk ve görüntü kalitesi sayesinde herhangi bir detayı kaçırmamasını sağlarken aynı zamanda en yüksek akıcılığı da sunabiliyor. Ürünler hakkında ve Philips'in en yeni teknolojilerine göz atmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

The post IFA 2109'da Philips'in yeni monitörlerine baktık! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.