iMovie iOS yeni özellikler ile birlikte daha işlevsel!

Apple tarafından geliştirilen video düzenleme uygulaması iMovie iOS uygulamasına bazı yeni özellikler eklendi. Bu özellikler arasında yeşil perde özelliği, 80 yeni film ve ClassKit desteği gibi özellikler yer alıyor. Yani iMovie iOS yeni özellikler...

iMovie iOS yeni özellikler ile birlikte daha işlevsel!
Apple tarafından geliştirilen video düzenleme uygulaması iMovie iOS uygulamasına bazı yeni özellikler eklendi. Bu özellikler arasında yeşil perde özelliği, 80 yeni film ve ClassKit desteği gibi özellikler yer alıyor. Yani iMovie iOS yeni özellikler ile birlikte çok daha işlevsel bir uygulama haline gelecek.

iOS 13 Beta'da iPhone 11 için Type-C müjdesi!

iMovie iOS yeni özellikler ile neler sunuyor?

Diğer video düzenleme uygulamarının çoğunda yeşil perde gibi özellikler yer alıyordu. Fakat iMovie'nin iOS uygulamasında bu özellik yer almıyordu. Artık yeni güncelleme ile birlikte yeşil perde özelliği, iMovie uygulamasında da kullanılabilir olacak. Bu sayede yeşil ya da mavi olan unsurlar, videodan rahatlıkla kaldırılabilecek. Ayrıca detay ayarlarıyla birlikte dört noktalı maske efekti ve efektin gücü de ayarlanabilir. imovie ios yeni özellikler Bu özelliğin yanı sıra artık uygulamada videoya şeffaf arka planlı görseller ve bölünmüş ekran efektleri de verilebilecek. iMovie özelliklerinin iOS 13 işletim sistemi ile birlikte daha çok artması beklentiler arasında yer alıyor. Ayrıca iPad'te de kullanımı mümkün olan iMovie uygulaması kullanılarak çok daha profesyonel videolar yapılabilecek.

The post iMovie iOS yeni özellikler ile birlikte daha işlevsel! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.