Instagram çöktü mü? Giriş yapılamıyor!

Yakın süre içerisinde çökmüş olan sosyal medya platformu Instagram tekrar çöktü. Aktif kullanımı etkilemeyen sorun, hesap girişi yaparken oluşuyor. Hali hazırda girişli olan hesaplar sorunsuzca kullanabiliyor olmasına rağmen giriş yapmayı deneyen...

Instagram çöktü mü? Giriş yapılamıyor!
Yakın süre içerisinde çökmüş olan sosyal medya platformu Instagram tekrar çöktü. Aktif kullanımı etkilemeyen sorun, hesap girişi yaparken oluşuyor. Hali hazırda girişli olan hesaplar sorunsuzca kullanabiliyor olmasına rağmen giriş yapmayı deneyen kullanıcılar hata mesajı ile karşı karşıya kalıyorlar.

Facebook, WhatsApp ve Instagram ile birleşecek

Bir kez daha Instagram çöktü 

Zaman zaman düzelmesine karşın, sorun devam ediyor. Giriş yapmayı deneyen kullanıcılar şu hata mesajı ile karşılaşıyorlar: "Instagram'a bağlanamadık. İnternete bağlı olduğundan emin ol ve tekrar dene." bu konuda anlık olarak sunucu problemiyle karşı karşıya kalan Instagram tekrar çöktü diyebiliriz. Yaşanan erişim sorununun Instagram içerisini etkilemediğini tekrar hatırlatalım. Giriş yapmaya çalıştığınız zaman, bazen giriş başarılı olurken bazen de yukarıda bahsettiğimiz hata mesajı çıkıyor. Downdetector haritasına baktığımızda Türkiye'nin de söz konusu çökmeden etkilendiğini görüyoruz. İlk olarak İngiltere ve ABD'de başlayan kesintiler zaman içinde farklı ülkelere de yayılmış durumda. Dünya çapında binlerce kullanıcı tarafından sorunlar rapor edilmeye devam ediyor. Birçok kullanıcı fotoğraf yüklemeye ya da hikaye eklemeye çalışırken benzer sorun ile karşılaşıyor. Son dönemde bir dizi sorunla karşılaşan Instagram yine çökme problemiyle gündeme geldi. Daha önce yaşanan bazı çökme sorunları saatlerce çözülememişti. Daha önce Instagram ile birlikte Facebook ve WhatsApp'ta da benzer sorunlar yaşanmıştı. Ancak son çıkan sorunun yalnızca Instagram cephesinde olduğu görülüyor. Şimdilik Facebook ve WhatsApp tarafında herhangi bildirilmiş bir sorun yok.

The post Instagram çöktü mü? Giriş yapılamıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.