Instagram çöktü, neler oldu? - 5 Çayı #217

Bir süredir ara vermek zorunda kaldığımız canlı yayınlara devam ediyoruz. SDN Cevaplıyor'un ardından bu kez klasik haline gelen 5 Çayı ile karşınızdayız. Bu canlı yayında haftanın öne çıkan haberlerine sizlerle birlikte bakıyoruz. Ayrıca bir...

Instagram çöktü, neler oldu? - 5 Çayı #217
Bir süredir ara vermek zorunda kaldığımız canlı yayınlara devam ediyoruz. SDN Cevaplıyor'un ardından bu kez klasik haline gelen 5 Çayı ile karşınızdayız. Bu canlı yayında haftanın öne çıkan haberlerine sizlerle birlikte bakıyoruz. Ayrıca bir de hediye sizleri bekliyor. Haftanın teknoloji gündemini yorumladığımız 5 Çayı, 217. bölümü ile saat 17:00'da sizlerle.

Akıllı saat hediyeli canlı yayın - 5 Çayı #217

Bu haftaki yayınımızda hem teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri yorumlayacağız hem de sizlere bir hediyemiz olacak. Canlı yayınımız YouTube kanalımızdan yapılıyor. Uzun bir süredir ara vermek zorunda kaldığımız canlı yayınlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. https://www.youtube.com/watch?v=ALxLM5G4i1o Her salı SDN Cevaplıyor, her perşembe 5 Çayı ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. SDN'de olan bitenden uzak kalmamak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Neler konuştuk?

Instagram neden çöktü

Mate 30 Pro dxomark

Huawei: Trump’ın geri adım atması önemli değil!

iPhone için yeni dönem başlıyor

Çin sınır polisi telefonlara uygulama kuruyor

İnsanlar hangi telefonu kullandığını bilmiyor

Bir Türk, Tesla Model 3'ü el değmeden teslim aldı

AnTuTu’nun Haziran ayı lideri belli oldu

The post Instagram çöktü, neler oldu? - 5 Çayı #217 appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.