İnternete en güzel çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!

TP-Link’in internet bağlantısı konusundaki en iyi çözümlerinden birisi olan TP-Link Deco E4 inceleme ile devam ediyoruz. Geniş, çok katlı mekanlarda veya çok sayıda kişinin internete bağlandığı durumlarda kullanıcıların karşısına çıkan TP-Link...

İnternete en güzel çözümü TP-Link Deco E4 inceleme!
TP-Link’in internet bağlantısı konusundaki en iyi çözümlerinden birisi olan TP-Link Deco E4 inceleme ile devam ediyoruz. Geniş, çok katlı mekanlarda veya çok sayıda kişinin internete bağlandığı durumlarda kullanıcıların karşısına çıkan TP-Link Deco E4 özellikleri neler bu videoda bakıyoruz.

Her yerin interneti TP-Link Deco M4 inceleme

TP-Link Deco E4 inceleme

https://youtu.be/rgcweBw728s

TP-Link Deco E4 özellikleri

Gelişmiş Deco, Mesh teknolojisi ile farklı Deco birimleri birlikte çalışarak tek bir ağ adı olan birleştirilmiş bir ağ oluşturuyor. Evin içinde telefon, tablet gibi mobil cihazlar ile dolaşırken en iyi ağ bağlantısı için Deco’lar arasında otomatik olarak geçiş yapılıyor. Bu da kesintisiz bir WiFi sunarak, kullanıcılara büyük mekanlardaki en iyi kablosuz ağ deneyimini sunuyor. Deco E4 üçlü paket, 371 metrekareye kadar Wi-Fi sinyallerini etrafına yayabiliyor. Kullanıcılar, daha büyük bir alana Wi-Fi ağı yaymak istediklerinde, herhangi bir Deco modelini ağa ekleyerek bu ağı genişletebiliyor. Tp-Link Deco sistemlerinin en büyük avantajı, mobil uygulamaya sahip olması ile karşımıza çıkıyor. Ağ ayarlarından ebeveyn kontrollerinden tutun da, kurulam işlemlerine kadar birçok işlemi Deco uygulaması üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Deco E4 modeli, 802.11ac teknolojisine sahip. Önceki nesil Wi-Fi standardına oranla üç kat daha yüksek hız sunan AC teknolojisi ve Mesh teknolojisi birleştiğinde kesintisiz ve hızlı bir Wi-Fi ağı, üstelik tek bir ağ adı altında oluşturulmuş oluyor. Çift bant desteği de olan Deco E4, 5 GHz bandında 867Mbps, 2.4 GHz bandında ise 300 Mbps kablosuz hızlara sahip. Bu yüksek hızlar ve geniş kapsama alanının yanı sıra her bir Deco birimi 100’e kadar cihaza bağlantı desteği sunuyor. Böylece çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu ev ya da küçük ofislerin önemli bir sorunu da ortadan kalkıyor. Farklı modemler ile uyumlu olan Deco E4, router modunun yanı sıra access point ya da menzil artırıcı olarak da işlev görebiliyor.

The post İnternete en güzel çözümü TP-Link Deco E4 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.