Teknoloji Haberleri

iOS 13 Beta 6 yayınlandı! Nasıl yüklenir?

Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına yaklaşık bir ay kaldı. Yeni iPhone’lar ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan iOS 13 için test sürecine tüm hızıyla devam eden teknoloji devi, bu kez iOS 13 Beta 6 sürümü ile karşımıza çıktı. Bu kapsamda altıncı beta sürümü, iOS 13 Beta 5 yayınlandıktan dokuz gün sonra gelmiş oldu. Yeni test sürümünün bu kadar hızlı yayınlanmasına neden olan şey ise, tahmin edilebileceği gibi Beta 5’de tespit edilen önemli hatalar oldu.

iOS 13 Beta 5 yayınlandı! Detaylar neler?

iOS 13 Beta 6 çıktı

Yaklaşık 600 MB boyutundaki güncellemenin sürüm notlarında, bir Apple klasiği olarak herhangi bir detaya yer verilmiyor. Daha önceki sürümde tespit edilen hataların giderildiği belirtilirken, bazı iyileştirmelerin yapıldığı dile getiriliyor.

iOS 13 Beta 6 nasıl yüklenir?

iOS işletim sisteminin Beta sürümlerini cihazınıza yükleyebilmeniz için yıllardır olduğu gibi UDID kaydının yapılmış olması gerekiyor. Bunun için bir geliştirici hesabına ihtiyaç duyulurken, geliştirici olmadan da yükleme yapmak mümkün. Bunun için iOS 13 geliştirici profilini cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak iOS, tvOS ve iPadOS gibi sürümlerin Beta profillerine ulaşabilirsiniz.

iOS 13 güncellemesi alacak iPhone modelleri

– iPhone Xs – iPhone Xs Max – iPhone XR – iPhone X – iPhone 8 – iPhone 8 Plus – iPhone 7 – iPhone 7 Plus – iPhone 6s – iPhone 6s Plus – iPhone SE

The post iOS 13 Beta 6 yayınlandı! Nasıl yüklenir? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.