iOS 13 çıkış tarihi açıklandı! iPadOS için müjde!

Apple'ın 10 Eylül etkinliği sona erdi. iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve Apple Watch Series 5'i tanıtan Apple, aynı zamanda kullanıcılara yeni iPad ile sürpriz yaparken, iOS 13 çıkış tarihi konusunda etkinlikte konuşmadı. Etkinlik...

iOS 13 çıkış tarihi açıklandı! iPadOS için müjde!
Apple'ın 10 Eylül etkinliği sona erdi. iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve Apple Watch Series 5'i tanıtan Apple, aynı zamanda kullanıcılara yeni iPad ile sürpriz yaparken, iOS 13 çıkış tarihi konusunda etkinlikte konuşmadı. Etkinlik boyunca canlı yayın yaparken, aynı zamanda yerinde takip ederek iPhone 11 ve Apple Watch Series 5 ön inceleme videolarını sizlerle buluşturduk. Bu kadar ürün tanıtılmasına rağmen iOS ve macOS konusuna değinilmedi.

Apple iPhone 11 ön inceleme

iOS 13 çıkış tarihi belli oldu! iPadOS çıkış tarihi

Kullanıcıların oldukça merak ettiği iOS 13 çıkış tarihi etkinlikte açıklanmadı. Ancak, Apple'ın internet sitesine yeni bilgilerin eklenmesiyle iOS 13'ün 19 Eylül tarihinde uyumlu tüm iPhone modellerine geleceği resmen duyurulmuş oldu. iPad kullanıcıları ise bir süre daha bekleyecek. iPadOS'un final sürümü 30 Eylül tarihinde yayınlanacak. iPhone kullanıcıları iOS 13'ü cihazlarına yükledikten sonra yeni bir güncelleme için fazla beklemeyecek. 30 Eylül tarihinde hali hazırda test edilmekte olan iOS 13.1'de iPhone modelleri ile buluşacak.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ön inceleme

İki kulaklığın aynı cihaz ile eşleştirilmesine imkan veren ses paylaşımı ise bu sürümlerde yer almıyor. Bu kapsamda iPhone 11 serisinin bazı özelliklerinden tam olarak yararlanmak biraz zaman alacak.

The post iOS 13 çıkış tarihi açıklandı! iPadOS için müjde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.