iOS 13 güncellemesi alacak iPhone'lar belli oldu!

Apple'ın yeni iOS güncellemesi pek çok kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyor. Özellikle karanlık mod desteği ile sık sık gündeme gelen iOS 13, beraberinde pek çok yeniliği de getirecek. 3-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan WWDC 2019 etkinliğinde tanıtılması beklenen iOS 13 sürümüyle alakalı yeni gelişmeler, bazı kullanıcıları üzebilir. iOS 13 güncellemesi hangi iPhone modellerine verilecek? iOS 13 ile çalışan iPhone XI tasarımları ortaya çıktı! iOS 13 güncellemesi alacak modeller belli oldu! Henüz Apple tarafından resmi bir açıklama gelmese de, güvenilir kaynaklar önemli bazı modellerin iOS 13 güncellemesine kavuşamayacağını aktardı. İnternete düşen sızıntılara göre iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 6S modelleri iOS 13 güncellemesi almayacak modeller arasında bulunuyor. Bu modellerin dünya genelinde oldukça yoğun kullanıldığını düşünürsek, Apple'ın yeni bir yükseltme için stratejik bir hamlesi de olabilir. Daha önceki yükseltmelerde, yükseltmeyi almayan modellerin sayısı genelde daha az oluyordu. Apple'ın bu modellere verilecek güncellemeyi kesmesinin bir diğer sebebi de, işletim sisteminin duyduğu performans gereklilikleri olabilir. Bununla birlikte bu bilgilerin şu an için resmi olmadığını ve değişebileceğini de hatırlatalım. The post iOS 13 güncellemesi alacak iPhone'lar belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

iOS 13 güncellemesi alacak iPhone'lar belli oldu!
Apple'ın yeni iOS güncellemesi pek çok kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyor. Özellikle karanlık mod desteği ile sık sık gündeme gelen iOS 13, beraberinde pek çok yeniliği de getirecek. 3-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan WWDC 2019 etkinliğinde tanıtılması beklenen iOS 13 sürümüyle alakalı yeni gelişmeler, bazı kullanıcıları üzebilir. iOS 13 güncellemesi hangi iPhone modellerine verilecek?

iOS 13 ile çalışan iPhone XI tasarımları ortaya çıktı!

iOS 13 güncellemesi alacak modeller belli oldu!

Henüz Apple tarafından resmi bir açıklama gelmese de, güvenilir kaynaklar önemli bazı modellerin iOS 13 güncellemesine kavuşamayacağını aktardı. İnternete düşen sızıntılara göre iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 6S modelleri iOS 13 güncellemesi almayacak modeller arasında bulunuyor. Bu modellerin dünya genelinde oldukça yoğun kullanıldığını düşünürsek, Apple'ın yeni bir yükseltme için stratejik bir hamlesi de olabilir. haftanın en iyi iOS uygulamaları / iOS 13 güncellemesi Daha önceki yükseltmelerde, yükseltmeyi almayan modellerin sayısı genelde daha az oluyordu. Apple'ın bu modellere verilecek güncellemeyi kesmesinin bir diğer sebebi de, işletim sisteminin duyduğu performans gereklilikleri olabilir. Bununla birlikte bu bilgilerin şu an için resmi olmadığını ve değişebileceğini de hatırlatalım.

The post iOS 13 güncellemesi alacak iPhone'lar belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.