iOS 13 önemli bir soruna parmak basacak!

Özellikle iPhone kullanıcıları batarya tarafında oldukça önemli sorunlar yaşamakta. Her güncelleme ile birlikte batarya stabilizasyonunu bir adım ileriye taşımayı hedefleyen Apple, iOS 13 ile birlikte bu konuda önemli bir adım daha attı! iOS...

iOS 13 önemli bir soruna parmak basacak!
Özellikle iPhone kullanıcıları batarya tarafında oldukça önemli sorunlar yaşamakta. Her güncelleme ile birlikte batarya stabilizasyonunu bir adım ileriye taşımayı hedefleyen Apple, iOS 13 ile birlikte bu konuda önemli bir adım daha attı! iOS 13 batarya sorununa karşı önemli bir yenilikle geliyor.

App Store hücresel veri limiti için sürpriz karar!

iOS 13 batarya sorununa karşı önemli yenilikle geliyor!

iOS 13 ile birlikte gelen yeni özellikler, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Özellikle karanlık mod desteği pek çok kişi için oldukça önemli bir özellik. Bununla birlikte adından çok söz edilmese de, oldukça işlevsel önemli yenilikler de bulunuyor.

iOS 13 Beta çıktı! iOS 13 Beta nasıl yüklenir?

Adından çok söz edilmeyen yeniliklerden birisi de 'optimize edilmiş şarj' özelliği. Bu özelliğin işlevsel bir hale gelmesi için telefonunuz yapay zeka ve makine öğreniminden aktif bir şekilde faydalanıyor. iOS 13 batarya Yeni özelliğin aktif edilmesi durumunda kullanıcının aktiviteleri düzenli bir şekilde izlenip, ortalama bir veri oluşturuluyor. Bu aşamadan sonra yeterli veri toplanınca telefon, batarya ile ilgili işlemleri kendi içinde ayarlayıp, ömrünün uzatılmasını sağlıyor.

iOS 13 ile karanlık mod dönemi başladı!

iOS 13 güncellemesi alacak iPhone’lar belli oldu!

Benzeri Android’de olan iOS 13 yenilikleri!

Apple yeni Mac Pro modelini tanıttı

 

The post iOS 13 önemli bir soruna parmak basacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.