Teknoloji Haberleri

iOS 13.2 Beta yayınlandı! İşte yenilikler

Apple, iOS 13 sürümü ile birçok yeni özelliği kullanıcılara sunarken, adeta atağa geçti. 19 Eylül tarihinde yayınlanan iOS 13’ün üzerinden henüz iki hafta geçmiş olmasına rağmen, iOS 13.1, iOS 13.1.1 ve iOS 13.1.2 şimdiden yayınlandı. Bu sürümlerin henüz oldukça yeni olmasına rağmen Apple, iOS 13.2 için kolları sıvadı. Kullanıcıların birkaç gündür beklediği iOS 13.2 Beta nihayet yayınlandı.

iPhone’a seviye atlatan özellik kullanıma sunuluyor!

iOS 13.2 Beta çıktı! 

Birkaç gündür beklediği diyoruz, zira iOS 13.2 sürümü ile iPhone 11’in öne çıkan özelliklerinden Deep Fusion kullanıma sunuldu. Deep Fusion özelliği ile iPhone modellerinde kameranın adeta çağ atladığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Fotoğraflarda pikseller tek tek analiz ediliyor. Detay, ton, parlaklık ve daha birçok detayın işlenmesi sonucunda ortaya en iyi fotoğraf çıkarılıyor. Aşağıda yer alan görsel, Deep Fusion özelliği aktif bir şekilde çekilmiş. Airplay 2, Apple TV ve HomePod gibi ürünlerin için birçok yeni özellik kullanıma sunuluyor olsa da, dikkat çeken bir diğer yenilik Siri ile ilgili. AirPods kullanıcıları artık Siri’nin mesajları okumasını talep edebiliyor.

iOS Beta sürümleri nasıl yüklenir?

iOS işletim sisteminin Beta sürümlerini cihazınıza yükleyebilmeniz için yıllardır olduğu gibi UDID kaydının yapılmış olması gerekiyor. Bunun için bir geliştirici hesabına ihtiyaç duyulurken, geliştirici olmadan da yükleme yapmak mümkün.

iOS 13.2 güncellemesini alacak iPhone modelleri

– iPhone  XS, XS Max, XR, X – iPhone  8 – iPhone  8 Plus – iPhone  7 – iPhone  7 Plus – iPhone  6S – iPhone  6S Plus – iPhone  SE – iPod touch (7. jenerasyon)

The post iOS 13.2 Beta yayınlandı! İşte yenilikler appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.