Teknoloji Haberleri

iPad Pro 2018 tasarımı nasıl olacak?

Apple, Ekim ayı içerisinde yeni iPad ve Mac modellerini tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek. Bu ay içerinde düzenlenecek olan etkinliğe sayılı günler kalmışken, bugün sızıntıyla, iPad Pro 2018 tasarımı gün yüzüne çıkartıldı.

İşte Apple Watch Series 4 Türkiye çıkış tarihi!

iPad Pro 2018 tasarımı belli oldu!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde yapılan sızıntılar ile birlikte yeni iPad Pro’nun önemli özellikleri ortaya çıkartılmıştı. Bugün yapılan sızıntı ile ise iPad Pro 2018 tasarımı gözler önüne serildi. Görünen o ki yeni nesil iPad Pro tasarımı ve özellikleri ile oldukça ön plana çıkacak. https://youtu.be/IwLgCHqL9iA Yeni nesil iPad Pro modellerinin uçtan uca ekran tasarımına sahip olacağı bugün paylaşılan raporlarla da yeninden ön plana çıkartıldı. Fakat yeni modelde Face ID için gerekli TrueDepth kamera sisteminin bugün yapılan sızıntılarda görünmediğini de belirtelim. Yeni nesil tablette Face ID’nin nasıl çalışacağı hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

iPad Pro 2018’de kulaklık girişi bulunacak!

Bugün yapılan sızıntı ile gözler önüne serilen iPad Pro 2018 modelinin, 5.86 mm kalınlığında olacağı belirtiliyor. Oldukça ince çerçevesi ile tüm dikkatleri üzerine toplayacak olan yeni iPad Pro modelindeki en dikkat çeken detay ise, 3.5 mm kulaklık girişi olarak gösterebiliriz. Son zamanlarda iPhone modelleri ile ile ortadan kaldırılan kulaklık girişinin, iPad Pro ile kullanıcılara sunulması da oldukça güzel bir detay.

Yeni Apple Pencil

Bu ay içerisinde düzenlenecek olan etkinlik ile gün yüzüne çıkartılması beklenen iPad Pro 2018 modelleri ise beraberinde yeni bir Apple Pencil modelini de getirecek. Bunların haricinde yeni Apple PencilAirpods ve HomePod gibi Apple’ın dikkat çeken birçok  teknolojisi de iPad Pro ile kolaylıkla eşleştirilebilecek. iPad Pro 2018 Henüz yapılan bu sızıntılar hakkında Apple kanadından resmi bir açıklamanın gelmediğini de belirtmekte yarar var. İlerleyen günlerde yeni iPad ve Mac modelleri hakkında daha fazla bilginin açığa çıkartılması tahmin ediliyor. Yukarıdaki kaydırmalı görsellerden, iPad Pro 2018 tasarımı ile ilgili görselleri inceleyebilirsiniz. Peki siz yeni Mac ve iPad modellerinde ne gibi yenilikler bekliyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

The post iPad Pro 2018 tasarımı nasıl olacak? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.