Teknoloji Haberleri

iPhone 11 ailesinin Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Apple, en yeni iPhone modellerini 10 Eylül itibariyle görücüye çıkardı. Bunun hemen ardından belirli pazarlarda modeller satışa çıktı. Aradan geçen kısa sürenin ardından iPhone 11 Türkiye çıkış tarihi de netlik kazandı. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max Türkiye’de satışa sunuluyor.

iPhone 11 inceleme

iPhone 11 Türkiye çıkış tarihi

Akıllı telefon ailesini satın almak isteyenler için belirlenen tarih resmen açıklandı. Apple Türkiye tarafından yapılan duyuruya göre, yeni iPhone ailesi Türkiye pazarına 18 Ekim günü giriş yapıyor. Bu tarihten itibaren iPhone 11 ile birlikte iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri de satın alınabilir olacak. Yeni modellerin Türkiye’ye geliş tarihinin açıklanmasının ardından fiyatları da merak edilmeye başladı. Ancak, şimdilik Apple Türkiye cephesinden bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı. iPhone 11 ailesi 18 Ekim itibariyle apple.com.tr adresinde, App Store uygulamasında, Apple Store’larda, Apple Yetkili Satıcılarında ve belirli iletişim operatörlerinde satışa çıkıyor. https://www.youtube.com/watch?v=BZyx88IZxY0

iPhone 11 ailesi geliyor

Neural Engine destekli A13 Bionic işlemciden güç alan yeni modeller böylelikle daha yüksek performans sunuyor. Tasarım olarak önceki nesli ile önemli değişikliklerin yaşanmadığı iPhone 11 ailesinde en büyük değişikliğin kamera tarafında yaşandığını söyleyebiliriz. iPhone 11 karşımıza ikili kamera kurulumu ile çıkarken, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max üçlü kamera kurulumu ile bizleri karşılıyor. Geniş açılı fotoğrafların çekilebildiği model ailesinde iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in kutusundan hızlı şarj adaptörünün çıkması da bir diğer dikkat çeken özellik. iPhone 11’de ise ne yazıkki hızlı şarj adaptörü kutudan çıkmıyor.

Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi

The post iPhone 11 ailesinin Türkiye çıkış tarihi belli oldu appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.