iPhone 11 Pro Max'ın gece modu ortalığı karıştırdı!

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max üç arka kamera ile rakiplerine meydan okurken aynı zamanda Huawei, OnePlus ve Samsung gibi markalarda uzun süredir bulunan gece modu özelliği ile geliyor. Diğer telefonlar...

iPhone 11 Pro Max'ın gece modu ortalığı karıştırdı!
Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max üç arka kamera ile rakiplerine meydan okurken aynı zamanda Huawei, OnePlus ve Samsung gibi markalarda uzun süredir bulunan gece modu özelliği ile geliyor. Diğer telefonlar ile benzer şekilde iPhone 11 serisinin gece modu özelliği, farklı pozlama seviyelerinde birden fazla fotoğraf çekiyor ve kullanıcıya en iyi fotoğrafı sunmak için bunları birleştiriyor.

iPhone 11 Pro ve Pro Max ön inceleme

iPhone 11 Pro Max gece modu ile iPhone X karşı karşıya!

Dün Twitter'da paylaşılan iki görsel kısa süre içerisinde büyük bir tartışma konusuna dönüştü. İlk dijital süper model olarak tanınan Kanadalı Coco Rocha, iPhone 11 Pro Max ve iPhone X ile çekildiğini iddia ettiği iki fotoğraf paylaştı. İlk fotoğrafta iPhone 11 Pro Max'ın düşük ışık koşullarında üst seviye bir performans sergilediği görülüyor. Ancak, aynı fotoğrafın iPhone X ile çekilen haline baktığımızda iç karartacak kadar kötü olduğunu görüyoruz. Tartışma tam bu noktada başlıyor. Bazı kullanıcılar iki cihaz arasındaki farkın gerçekten bu seviyede olduğunu savunuyor. Ancak, bazı kullanıcılar ise iPhone X'in düşük ışık performansının bu kadar kötü olmadığını belirtiyor. Odaklama noktası değiştirilerek bilinçli olarak böyle bir fotoğrafın ortaya çıkarıldığını savunuyor. Yani, bu paylaşımı Apple tarafından yapılan reklam çalışmalarının bir parçası olarak görüyorlar. iPhone 11 Pro Max gece modu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? iPhone X ile 11 Pro Max arasında gerçekten bu kadar fark bekliyor musunuz?