iPhone 11 ve Galaxy Note 10 lansman tarihi!

Apple ve Samsung'un merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefon modellerinden iPhone 11 ve Galaxy Note 10 için lansman tarihi ortaya çıktı. Operatör şirketi Verizon'dan alındığı iddia edilen bilgiler, tahmin edilen lansman tarihlerini de...

iPhone 11 ve Galaxy Note 10 lansman tarihi!
Apple ve Samsung'un merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefon modellerinden iPhone 11 ve Galaxy Note 10 için lansman tarihi ortaya çıktı. Operatör şirketi Verizon'dan alındığı iddia edilen bilgiler, tahmin edilen lansman tarihlerini de doğruluyor. İşte iPhone 11 ve Galaxy Note 10 lansman tarihi!

Galaxy Note 10 lansman tarihi

Samsung genelde Galaxy Note serisinin yeni üyelerini Ağustos ayında tanıtıyor. Bu durum, Galaxy Note 10 modellerinde de geçerliliğini koruyacak. Bunun yanı sıra Samsung, Galaxy Note modellerini tanıtırken, model adlarını da dikkate alıyor. Örneğin Galaxy Note 8, 8 Ağustos'ta lanse edilirken Galaxy Note 9, 9 Ağustos'ta lanse edilmişti. Buna bağlı olarak Galaxy Note 10 modelinin de 10 Ağustos'ta tanıtılması beklentiler arasında yer alıyor.

Galaxy Note 10 tasarımlarını doğrulayan kılıf sızdırıldı!

Verizon tarafından çıktığı iddia edilen tabloya göre de Galaxy Note 10, kesin olarak Ağustos ayında tanıtılacak. Ancak tablo Ağustos ayının son günlerini işaret ediyor. Bu da 10 Ağustos beklentilerinin aksini ortaya çıkarıyor.

iPhone 11 lansman tarihi

Yeni iPhone'ların tarafına baktığımızda Verizon'un listesi, daha önceki beklentileri doğruluyor. 2019 iPhone modelleri, Eylül ayının üçüncü veya dördüncü haftasında lanse edilecek. Geçtiğimiz iPhone modeli 12 Eylül tarihinde tanıtılmıştı.

iPhone 11, Google Pixel'deki bir özellik ile gelecek!

Tabii ortaya çıkan bu bilgilerin kesin doğru olmadığını belirtmemizde fayda var. Önümüzdeki günlerde bu bilgilerin daha da netleşmesi bekleniyor.

The post iPhone 11 ve Galaxy Note 10 lansman tarihi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.