iPhone XR Türkiye fiyatı belli oldu!

iPhone XR Türkiye fiyatı belli oldu!
iPhone XR Türkiye fiyatı uzun süren meraklı bekleyişin ardından nihayet belli oldu. Turkcell üzerinden satışa sunulan uygun fiyatlı iPhone XR, görünen o ki ülkemizde pek öyle olmayacak. İşte Türkiye iPhone XR fiyatı!

Apple Türkiye, iPhone XS çıkış tarihini açıkladı

İşte merakla beklenen iPhone XR fiyatı!

Apple'ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni amiral gemi modelleri iPhone XS ve iPhone XS Max'e ek olarak, uygun fiyatlı seçenek olarak aileye katılan iPhone XR fiyatı nihayet belli oldu. iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR Türkiye çıkış tarihi Apple tarafından resmi olarak açıklandıktan kısa bir süre sonra, Turkcell ise iPhone XR fiyatını duyurdu. LCD ekran kullanan iPhone XR, ülkemizde Turkcell'in açıkladığı fiyatlara göre, 64 GB'lık sürümü için 7.399 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 128 GB'lık sürüm ise 7.799 TL olarak listelenmiş durumda.

iPhone XR inceleme – Uygun fiyatlı canavar!

iPhone 5c ile karşımıza çıkan rengarenk iPhone modellerinin devamı diyebileceğimiz 6 farklı renk seçeneğine sahip iPhone XR 64 GB, dilerseniz ayda 1231,52 TL taksitle 6 ay taksitle satın alınabiliyor. Ön satışa özel olarak AirPods kulaklıklar da yüzde 50 indirimiyle birlikte gelen iPhone XR fiyatları maalesef pek uygun fiyatlı olmadı. 64 GB dahili depolamaya sahip iPhone X ise 8.499 TL satış fiyatına sahip. iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinin teslimat tarihi içinse 30.11.2018 tarihi işaret ediliyor.

The post iPhone XR Türkiye fiyatı belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.