iPhone XS Max patladı iddiası

Günümüzde, akıllı telefonların önemli problemlerinden biri olan patlama sorunu, farklı telefon modellerinde sürekli olarak yaşanmaya devam ediyor. Yeni çıkan bir iddiaya göre, iPhone XS Max patladı. İddia: iPhone XS Max patladı ABD eyaleti Ohio'da yaşayan bir adam, iPhone XS Max model telefonunun patladığını iddia ediyor. Telefonu bir ay kadar önce alan Josh Hillard isimli kullanıcı, telefonun cebindeyken alev aldığını söylüyor. Önce bir yanık kokusu aldığını, daha sonra ise bacağında büyük bir yanma hissettiğini söyleyen kullanıcı, Apple ile iletişime geçmiş olduğunu da açıklamasına eklemiş. Olay gerçekleştikten hemen sonra Apple Store'a giden  Josh Hillard, yanan kıyafetini ve erimiş olan telefonu mağaza çalışanlarına göstermiş. 20 dakika kadar çalışanlarla konuşan Hillard, çalışanın sim kartı çıkarttığını ve sim kartın da erimiş olduğunu gördüğünü bildiriyor. Açıklamanın devamında, mağazada uzun bir süre bekletildiğini ve cihazın incelenmesi için geri gönderilmesinin teklif edildiği, inceleme sonucuna göre de yeni bir cihazla değiştirilme teklifi edileceği yazılmış. Apple iPhone XS Max üretimini yavaşlatabilir! İstediği şekilde bir sonuç alamayan Hillard, telefonu geri alarak eve döndüğünü yazmış. The post iPhone XS Max patladı iddiası appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

iPhone XS Max patladı iddiası
Günümüzde, akıllı telefonların önemli problemlerinden biri olan patlama sorunu, farklı telefon modellerinde sürekli olarak yaşanmaya devam ediyor. Yeni çıkan bir iddiaya göre, iPhone XS Max patladı.

İddia: iPhone XS Max patladı

ABD eyaleti Ohio'da yaşayan bir adam, iPhone XS Max model telefonunun patladığını iddia ediyor. Telefonu bir ay kadar önce alan Josh Hillard isimli kullanıcı, telefonun cebindeyken alev aldığını söylüyor. Önce bir yanık kokusu aldığını, daha sonra ise bacağında büyük bir yanma hissettiğini söyleyen kullanıcı, Apple ile iletişime geçmiş olduğunu da açıklamasına eklemiş. Olay gerçekleştikten hemen sonra Apple Store'a giden  Josh Hillard, yanan kıyafetini ve erimiş olan telefonu mağaza çalışanlarına göstermiş. 20 dakika kadar çalışanlarla konuşan Hillard, çalışanın sim kartı çıkarttığını ve sim kartın da erimiş olduğunu gördüğünü bildiriyor. iphone xs max patladı iddiası Açıklamanın devamında, mağazada uzun bir süre bekletildiğini ve cihazın incelenmesi için geri gönderilmesinin teklif edildiği, inceleme sonucuna göre de yeni bir cihazla değiştirilme teklifi edileceği yazılmış.

Apple iPhone XS Max üretimini yavaşlatabilir!

İstediği şekilde bir sonuç alamayan Hillard, telefonu geri alarak eve döndüğünü yazmış.

The post iPhone XS Max patladı iddiası appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.