Teknoloji Haberleri

İstediğimiz özelliklerde notebook oluşturduk! (Video)

Satın alacağınız notebook’u özelleştirebilmek pek çok kullanıcının istediği ama pek de gerçekleştiremediği bir durum. Biz de istediğimiz özelliklerde notebook oluşturduk ve inceleme için ofise sipariş ettik. Casper Konfigüratör özelliği ile beraber satın alacağınız ürünü, sipariş vermeden önce istediğiniz özelliklerde seçme imkanı kullanıcılara sunuluyor. Böylece satın alacağınız notebook, masaüstü bilgisayar ve hepsi bir arada bilgisayar gibi ürünlerin belli başlı özelliklerini kendiniz seçerek, fiyatı ve istediğiniz özellikleri kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

İstediğimiz özelliklerde notebook oluşturduk

Biz de bu özelliği kullanarak, inceleyeceğimiz Excalibur G770 modelini kendi isteklerimize göre sipariş ettik.  Gelen ürünü de ofiste kutudan sizlerle beraber videomuzda çıkarttık. Excalibur G770 ve konfigüratör ile ilgili bilgileri yazının devamında okuyabilirsiniz. İyi seyirler… https://youtu.be/yMNzqGyhiXY

Excalibur G770 fiyatı

Excalibur G770 fiyatı 5.300 TL’den başlıyor. Sipariş ettiğimiz model ise 7.718 TL. Tabii bu sizin seçtiğiniz donanıma ve seçeneklere göre değişebilir. Excalibur G770 konfigüratör sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Excalibur G770 özellikleri

Excalibur G770, standart olarak RGB klavye ile beraber geliyor. Ayrıca GTX 1050 ve GTX 1650 ekran kartı seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor. Excalibur G770, 6 çekirdekli Intel Core i7-9750H ve 4 çekirdekli Intel Core i5-9300H işlemci seçenekleriyle beraber,  GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 ve GTX 1050 3GB GDDR5 ekran kartı seçenekleri ile beraber geliyor.

The post İstediğimiz özelliklerde notebook oluşturduk! (Video) appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.