Joker vizyona girmeden en iyi film ödülünü aldı!

Heyecanla beklenen Joker filmi daha vizyona girmeden aldığı ödülle haberimize konuk oldu. Film 76.si düzenlenen Venedik Film Festivali'nde en iyi film ödülünü aldı. Joker Altın Aslan ödülünü alırken düzenlenen gala gecesinde gösterimden sonra...

Joker vizyona girmeden en iyi film ödülünü aldı!
Heyecanla beklenen Joker filmi daha vizyona girmeden aldığı ödülle haberimize konuk oldu. Film 76.si düzenlenen Venedik Film Festivali'nde en iyi film ödülünü aldı. Joker Altın Aslan ödülünü alırken düzenlenen gala gecesinde gösterimden sonra sekiz dakika boyunca ayakta alkışlandı.

Joker Altın Aslan ödülünü aldı!

Vizyona girmesine az bir süre kalan Joker filmi büyük bir başarıyla adından bahsettiriyor. Bu yıl İtalya'da 76.si düzenlenen Venedik Film Festivali'nde en iyi film ödülüne layık görüldü.

Düzenlenen gala'da sekiz dakika boyunca izleyiciler tarafından ayakta alkışlanan filmde Batman filmlerinde yer alan Joker karakterinin kötülüğünün kökeni araştırılıyor. 80'lerin başında Gotham City'de geçen hikayede, Joaquin Phoenix tarafından canlandırılan Arthur Fleck'in bir palyaçodan psikopat bir suçluya dönüşmesini izleyeceğiz.

Festivalin büyük ödülü olan Altın Aslan'a layik görülen Todd Philips yönetmenliğindeki film, ayrıca bu ödülü alabilen ilk çizgi roman uyarlaması oldu. Phoenix'e Oskar yolunun açıldığı ifade edilen film, IMDB'de üst sıralara oynarken The Guardian, Empire ve IGN eleştirmenleri tarafından da tam puan almayı başardı. Film ülkemizde 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek.

The post Joker vizyona girmeden en iyi film ödülünü aldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.