Kafalar Karışık filminden yeni fragman geldi!

Kafalar Karışık filminden yeni fragman geldi!
Ünlü YouTuber’lar, Atakan ÖzyurtBilal Hancı ve Fatih Yasin‘in başrolünde olduğu, Kafalar Karışık filmi için bugün yeni bir fragman yayımlandı.  Kafalar kanalı ile kısa süre içerisinde büyük bir popülerlik kazanan üçlü, şimdi de şanslarını Yücel Yolcu tarafından yönetilecek sinema filmiyle deneyecekler. İşte, merakla beklenen Kafalar Karışık fragmanı!

Bu hafta vizyona giren filmler – 23 Kasım

Merakla beklenen Kafalar Karışık fragmanı yayınlandı!

7 Aralık Cuma günü vizyona girecek olan Kafalar Karışık filminden yepyeni bir fragman geldi. Ünlü YouTuber'ları beyaz perdeye taşıyacak olan filminde bizleri, fragmandan da görebileceğiniz üzere birbirinden komik sahneler bekliyor. https://youtu.be/mZpabnHgZgU

Filmin konusu

Atakan ve sevgilisi Buse mutlu bir beraberlik geçirmektedirler. Bu birlikteliğini tamamlamak ve evlenmek isteyen Atakan, Buse’nin dedesi tarafından engellenir. Atakan ve arkadaşları Buse’nin dedesini ikna etmek için ellerinden geleni yapsalar da, bir türlü onay alamazlar. Geriye tek bir seçenek kalmıştır: Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmak. Bu amaçla Atakan, Fatih ve Bilal yollara düşerler. Yücel Yolcu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Metin AkpınarMusa UzunlarGüven Kıraç ve Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

The post Kafalar Karışık filminden yeni fragman geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.