Karakomik Filmler fragmanı yayınlandı!

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler fragmanı yayınlandı. İşte aynı anda, aynı seansta ve tek bilette Kaçamak ve 2Arada isimli iki kısa filmden oluşacak Karakomik filmler fragmanı! Bu hafta vizyona giren filmler – 28 Aralık İşte Karakomik filmler fragmanı! Cem Yılmaz son projesi Karakomik Filmler'in çekimlerinin bittiğini geçtiğimiz gün duyurmuştu. Aynı seansta yaklaşık 60 dakikalık iki farklı filmi izleyicilerle buluşturacak olan Cem Yılmaz, yeni filmlerinin ilk fragmanını da nihayet yayınladı. Birbirinden bağımsız Kaçamak ve 2Arada isimli iki farklı hikayeden oluşan Karakomik Filmler için ilk olarak 18 Ocak 2019 tarihinde vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak yayıncı ve yapımcılar arasında yaşanan gerginlikten ötürü fragmanda herhangi bir vizyon tarihinin yer almadığı, sadece "Yakında" ibaresinin geçtiği de gözlerden kaçmadı. Serinin ilk filmi olan Kaçamak'ta Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrolde yer alırken ikinci film olan 2Arada'nın başrollerinde ise Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Cem Davran'ı görüyoruz. Sözü fazla uzatmadan merakla beklenen sizi Karakomik Filmler fragmanı ile başbaşa bırakalım. Merakla beklenen filmlerde “mısır” kavgası yaşanıyor! https://www.youtube.com/watch?v=tAStgXMi0Bk The post Karakomik Filmler fragmanı yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Karakomik Filmler fragmanı yayınlandı!
Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler fragmanı yayınlandı. İşte aynı anda, aynı seansta ve tek bilette Kaçamak ve 2Arada isimli iki kısa filmden oluşacak Karakomik filmler fragmanı!

Bu hafta vizyona giren filmler – 28 Aralık

İşte Karakomik filmler fragmanı!

Cem Yılmaz son projesi Karakomik Filmler'in çekimlerinin bittiğini geçtiğimiz gün duyurmuştu. Aynı seansta yaklaşık 60 dakikalık iki farklı filmi izleyicilerle buluşturacak olan Cem Yılmaz, yeni filmlerinin ilk fragmanını da nihayet yayınladı. Birbirinden bağımsız Kaçamak ve 2Arada isimli iki farklı hikayeden oluşan Karakomik Filmler için ilk olarak 18 Ocak 2019 tarihinde vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak yayıncı ve yapımcılar arasında yaşanan gerginlikten ötürü fragmanda herhangi bir vizyon tarihinin yer almadığı, sadece "Yakında" ibaresinin geçtiği de gözlerden kaçmadı. Serinin ilk filmi olan Kaçamak'ta Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrolde yer alırken ikinci film olan 2Arada'nın başrollerinde ise Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Cem Davran'ı görüyoruz. Sözü fazla uzatmadan merakla beklenen sizi Karakomik Filmler fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Merakla beklenen filmlerde “mısır” kavgası yaşanıyor!

https://www.youtube.com/watch?v=tAStgXMi0Bk

The post Karakomik Filmler fragmanı yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.