Katlanabilir iPad için tarih ortaya çıktı

Samsung ve Huawei katlanabilir telefonlarını kullanıcılar ile buluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Her iki üreticinin katlanabilir telefon tanıtmasından sonra gözlerin çevrildiği Apple, katlanabilir iPad ile gündeme geldi. Apple'ın...

Katlanabilir iPad için tarih ortaya çıktı
Samsung ve Huawei katlanabilir telefonlarını kullanıcılar ile buluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Her iki üreticinin katlanabilir telefon tanıtmasından sonra gözlerin çevrildiği Apple, katlanabilir iPad ile gündeme geldi. Apple'ın katlanabilir iPhone konusu halen netlik kazanmadı. Ancak, CNBC tarafından paylaşılan bir rapora göre teknoloji devi katlanabilir iPad üzerinde çalışıyor. Böylece iPhone öncesinde tablet katlanabilir hale getirilecek.

Apple’dan dikkat çekici yeni video serisi

Apple katlanabilir iPad üzerinde çalışıyor

Paylaşılan yatırımcı notuna göre Apple, bu iPad modelini 2020'de piyasa sürmek istese de, 2021 yılında tanıtılması daha muhtemel. Analistler cihazın kullanıcılar tarafından benimsenmesinin kolay olmayacağını belirtirken, durumu zorlaştıran en büyük etken fiyat. Zira, katlanabilir telefonların yüksek fiyat etiketlerini dikkate aldığımızda, katlanabilir iPad'in çok daha pahalı olacağını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. UBS tarafından yapılan bir ankete göre, müşteriler katlanabilir bir cihaz için 400 ila 500 dolar arasında bir fiyat ödemeyi göze alıyor. Ayrıca, müşterilerin üçte birinden fazlası katlanabilir bir Apple cihazının çekici olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar katlanabilir cihazlar konusunda birçok patent başvurusunda bulunan Apple'ın çalışmalarının ne durumda olduğu bilinmiyor. Ancak, Samsung ile benzer sorunlar yaşanmaması için emin adımlar atılmak isteniyor.

The post Katlanabilir iPad için tarih ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.