Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme!

Malezya Havayolları’na ait MH370 sefer sayılı yolcu uçağı 2014 yılının Mart ayında, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’dan havalanarak Çin’in başkenti Pekin’e uçarken Hint Okyanusu üzerinde düşerek kaybolmuştu. Dünyayı sarsan bu gizemli olayda 239 kişi hayatını kaybetmişti. O günden bugüne halen bulunamayan Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Kayıp Malezya uçağı bulundu mu? İşte detaylar! İşte karşınızda uçan taksi Bell Nexus! Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme! 2014‘ten bu yana halen haber alınamayan Kayıp Malezya uçağının yeri bugün yetkililer tarafından yapılan açıklama ile birlikte gün yüzüne çıkartıldı. Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yetkililerce yapılan resmi açıklamaya göre, henüz açıklanmayan gizli verilerce elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu uçağın enkazının halen Hint Okyanusu'nda olacağı tahmin ediliyor. Efsanevi Concorde gökyüzüne geri dönüyor! Daha önceden Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yazmış olduğu kitap ile tanınan Jeff Wise ise uçağın kaybolmasının oldukça şüpheli olduğunu da özellikle belirtiliyor. Malezya Hükümeti'nin uçağın düştüğünü doğruladı zaman yapmış olduğu açıklamaların gizli verilere dayandığı ve ortada henüz fiziksel bir kanıt yokken yapıldığını da belirten Jeff Wise, bu durum oldukça korkunç olduğunu da dile getiriyor. Wise. MH370 sefer sayılı yolcu uçağının düşmesinden sonra henüz fiziksel kanıtlara ulaşmadan 239 kişiyi ölü sayılmasının havacılık tarihinden eşi benzeri olmayan bir olay olarak da nitelendiriyor. Tüm bunların haricinde ise Malezya Başbakanı Najib Razak, yapmış olduğu açıklama ile birlikte Kayıp Malezya uçağı ile ilgi beklenen açıklamayı da sonunda yaptı. Najib Razak yapmış olduğu açıkla ile birlikte, kayıp MH370 sefer sayılı yolcu uçağının Hint Okyanusu civarlarında olduğunu belirtti. Emirates teknolojiyi sonuna kadar kullanacak! Kayıp Malezya uçağı gizemini halen koruyor! Havacılık tarihinin en büyük bilinmezliklerinden olan Malezya Hava Yolları MH370 hakkında halen pek çok iddia ortaya atılıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında bir ses kaydı ortaya çıkmış ve gizli bir acil durum mesajı iletildiği iddia edilmişti. Bir Twitter kullanıcısının telefonuna, bilinmeyen bir kaynaktan geldiğini söylediği ses kaydında, uçağın radarda son göründüğü koordinat ve bir mesaj bulunuyordu. Mesajda ”bu şeyler insan değil. SOS, yardım edin!” ifadeleri yer alıyordu. Onlarca komplo teorisinin üretildiği kaza hakkında elde çok çok az sayıda bilgi var. Uçağın bazı parçaları, Hint Okyanusu çevresindeki adalara karaya vuruyor. Bu durum da uçağın bir yere güvenle indirilmediğini, bir şekilde düştüğünü kesinleştirmiş oluyor. Ancak, uçağın nereye ve nasıl düştüğü bilinmiyor. Sizce, Malezya Havayolları’na ait olan uçak nasıl düştü? The post Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme!
Malezya Havayolları’na ait MH370 sefer sayılı yolcu uçağı 2014 yılının Mart ayında, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’dan havalanarak Çin’in başkenti Pekin’e uçarken Hint Okyanusu üzerinde düşerek kaybolmuştu. Dünyayı sarsan bu gizemli olayda 239 kişi hayatını kaybetmişti. O günden bugüne halen bulunamayan Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Kayıp Malezya uçağı bulundu mu? İşte detaylar!

İşte karşınızda uçan taksi Bell Nexus!

Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme!

2014‘ten bu yana halen haber alınamayan Kayıp Malezya uçağının yeri bugün yetkililer tarafından yapılan açıklama ile birlikte gün yüzüne çıkartıldı. Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yetkililerce yapılan resmi açıklamaya göre, henüz açıklanmayan gizli verilerce elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu uçağın enkazının halen Hint Okyanusu'nda olacağı tahmin ediliyor.

Efsanevi Concorde gökyüzüne geri dönüyor!

Daha önceden Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yazmış olduğu kitap ile tanınan Jeff Wise ise uçağın kaybolmasının oldukça şüpheli olduğunu da özellikle belirtiliyor. Kayıp Malezya uçağı Malezya Hükümeti'nin uçağın düştüğünü doğruladı zaman yapmış olduğu açıklamaların gizli verilere dayandığı ve ortada henüz fiziksel bir kanıt yokken yapıldığını da belirten Jeff Wise, bu durum oldukça korkunç olduğunu da dile getiriyor. Wise. MH370 sefer sayılı yolcu uçağının düşmesinden sonra henüz fiziksel kanıtlara ulaşmadan 239 kişiyi ölü sayılmasının havacılık tarihinden eşi benzeri olmayan bir olay olarak da nitelendiriyor. Tüm bunların haricinde ise Malezya Başbakanı Najib Razak, yapmış olduğu açıklama ile birlikte Kayıp Malezya uçağı ile ilgi beklenen açıklamayı da sonunda yaptı. Najib Razak yapmış olduğu açıkla ile birlikte, kayıp MH370 sefer sayılı yolcu uçağının Hint Okyanusu civarlarında olduğunu belirtti.

Emirates teknolojiyi sonuna kadar kullanacak!

Kayıp Malezya uçağı gizemini halen koruyor!

Havacılık tarihinin en büyük bilinmezliklerinden olan Malezya Hava Yolları MH370 hakkında halen pek çok iddia ortaya atılıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında bir ses kaydı ortaya çıkmış ve gizli bir acil durum mesajı iletildiği iddia edilmişti. Bir Twitter kullanıcısının telefonuna, bilinmeyen bir kaynaktan geldiğini söylediği ses kaydında, uçağın radarda son göründüğü koordinat ve bir mesaj bulunuyordu. Mesajda ”bu şeyler insan değil. SOS, yardım edin!” ifadeleri yer alıyordu. Kayıp Malezya uçağı Onlarca komplo teorisinin üretildiği kaza hakkında elde çok çok az sayıda bilgi var. Uçağın bazı parçaları, Hint Okyanusu çevresindeki adalara karaya vuruyor. Bu durum da uçağın bir yere güvenle indirilmediğini, bir şekilde düştüğünü kesinleştirmiş oluyor. Ancak, uçağın nereye ve nasıl düştüğü bilinmiyor. Sizce, Malezya Havayolları’na ait olan uçak nasıl düştü?

The post Kayıp Malezya uçağı ile ilgili yeni gelişme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.