Kendini temizleyen Roomba i7 Plus satışa çıktı

Teknoloji ilerledikçe evleri temizlemek daha kolay hale geliyor. iRobot tarafından geliştirilen Roomba i7 Plus da işleri kolaylaştıran yardımcılardan biri. Akıllı Haritalama özelliğine sahip olan robot süpürge ülkemizde satışa çıktı. iRobot...

Kendini temizleyen Roomba i7 Plus satışa çıktı
Teknoloji ilerledikçe evleri temizlemek daha kolay hale geliyor. iRobot tarafından geliştirilen Roomba i7 Plus da işleri kolaylaştıran yardımcılardan biri. Akıllı Haritalama özelliğine sahip olan robot süpürge ülkemizde satışa çıktı.

iRobot eğitim odaklı videolara yöneldi

https://www.youtube.com/watch?v=90oNQQNZy84

Roomba i7 Plus fiyatı

Kendi haznesini kendi boşaltan Clean Base teknolojisine sahip Roomba i7 Plus fiyatı, 8.999 TL olarak belirlendi. Hem şarj ünitesi hem de temizleme haznesi olarak kullanılan otomatik kir boşaltma sistemi Clean Base ile evi temizledikten sonra toz haznesini de otomatik olarak kendi boşaltıyor. Robot süpürgenin tek kullanımlık toz torbası, 30 toz haznesi kadar kiri tutabildiği için bir ay boyunca evler kimsenin yardımı olmadan otomatik olarak temizleniyor. Akıllı Haritalama özelliğine sahip olan süpürge bu sayede oda seçimi yaparak temizlik yapmaya da olanak sağlıyor. İlk kullanıldığında evin haritasını çıkaran minik robot, sonrasında odaları tanıyabiliyor. iAdapt 3.0 navigasyon sistemine sahip robot kendini bu sayede yönetebiliyor. Seçilen odaları temizleyebiliyor. Roomba i7 Plus evi temizlerken metrekare sınırı da yapmıyor.

The post Kendini temizleyen Roomba i7 Plus satışa çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.