Kim Kardashian Kız Kardeşine Hakaret!

Kim Kardashian, katıldığı televizyon programında, hamileyken kendisini aldattığı ortaya çıkan Tristan Thompson’la birlikte olmaya devam eden kardeşi Khloe Kardashian’a “Aptal” dedi. Aynı şekilde aldatılması halinde ilişkiye devam edip etmeyeceği sorulan Kourtney Kardashian da “Sanırım ederdim” yanıtını verdi. Kourtney Kardashian, “Bir ailen varsa onun için her şeyi yapabiliyorsun” dedi. Kim Kardashian ise kardeşi Khloe için Tristan Thompson’dan ayrılmanın çok kolay olduğunu söyleyerek, “Birikte olmaya devam etmek ve tüm halkın seni bir aptal olduğunu düşünmesine neden olmak daha zor” ifadesini kullandı.

Kim Kardashian Kız Kardeşine Hakaret!

Kim Kardashian, katıldığı televizyon programında, hamileyken kendisini aldattığı ortaya çıkan Tristan Thompson’la birlikte olmaya devam eden kardeşi Khloe Kardashian’a “Aptal” dedi.

Aynı şekilde aldatılması halinde ilişkiye devam edip etmeyeceği sorulan Kourtney Kardashian da “Sanırım ederdim” yanıtını verdi.

Kourtney Kardashian, “Bir ailen varsa onun için her şeyi yapabiliyorsun” dedi.

Kim Kardashian ise kardeşi Khloe için Tristan Thompson’dan ayrılmanın çok kolay olduğunu söyleyerek, “Birikte olmaya devam etmek ve tüm halkın seni bir aptal olduğunu düşünmesine neden olmak daha zor” ifadesini kullandı.