Teknoloji Haberleri

Kızaklı yapıdaki Xiaomi Mi Mix 3 dayanıklılık testinde!

Xiaomi’nin amiral gemi modelleri arasında yer alan Mi Mix 3, kızaklı yapıdaki kamera sisteminin sunduğu çerçevesiz tasarım ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarırken, üst seviye bir donanıma ev sahipliği yapıyor. 6.39 inç büyüklüğünde 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunan bir ekrana ve Snapdragon 845 işlemciye sahip olan Xiaomi Mi Mix 3’ün dayanıklılık testi birçok kişinin tahmin edebileceği gibi, JerryRigEverything‘den geldi.

10 GB RAM’li Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri!

Xiaomi Mi Mix 3 dayanıklılık testi yayınlandı!

Her zamanki gibi ekran çizilmesi ile başlayan dayanıklılık testinde Mi Mix 3’ün, Gorilla Glass 5 ile korunan ekranı beşinci seviyeye kadar mukavemet gösterirken, altıncı seviyeden itibaren ekranda ciddi çizikler oluşuyor. https://www.youtube.com/watch?v=ewqCmmGyr_Q Cihazın kameraları ve arka kapağı dayanıklı yapısını gözler önüne sererken, kasa ve parmak izi okuyucu her telefonda olduğu gibi bıçak ile kolayca hasar alıyor. Bükülme testinden başarıyla geçen Mi Mi 3, böylece sağlam bir kasaya sahip olduğunu kanıtlıyor. Son olarak Mi Mix 3’ün ateşe maruz bırakılan ekranında oluşan leke oldukça azalsa da, kalıcı bir hasarın önüne geçilemiyor.

The post Kızaklı yapıdaki Xiaomi Mi Mix 3 dayanıklılık testinde! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.