KOBİ'ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı

Günümüzde işletmelerin hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarını karşılaması için kablosuz internet çözümlerine önem vermesi gerekiyor. Aruba Instant On çözümü ile küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri bir araya getirmeyi hedefliyor....

KOBİ'ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı
Günümüzde işletmelerin hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarını karşılaması için kablosuz internet çözümlerine önem vermesi gerekiyor. Aruba Instant On çözümü ile küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

HongMeng OS yüklü 1 milyon Huawei telefon

Aruba Instant On tanıtıldı

Günümüzde bulut uygulamalarının ve mobil cihazların kullanımının artması, küçük işletmeler için de kesintisiz bir kablosuz internet bağlantısı ihtiyacını ortaya çıkarıyor. IDC tarafından yapılan araştırmaya göre, KOBİ’lerin önemli bir kısmı dijital dönüşümü IT stratejilerinin ana odağı yapmış durumda. Küçük işletmelere hitap eden yeni Aruba Instant On ailesi tanıtıldı. Ailedeki ürünler iç ve dış mekanda çalışabilen, yüksek hızda kablosuz bağlantı noktaları sunmasıyla öne çıkıyor. 802.11ac Wave 2 teknolojisine sahip Instant On portföyü, Aruba’nın iş dünyası için geliştirdiği çözümleri bir araya getiriyor. Instant On ailesinde mobil aplikasyon veya bulut tabanlı web portalı üzerinden iki yönetim modu bulunuyor. Ayrıca, WPA2 / WPA3 gibi kimlik doğrulama protokolleri destekleniyor. Instant On ailesi aynı zamanda Smart Mesh teknolojisi ile kablosuz bağlantının zorlandığı noktalara genişleyebiliyor. Aruba Instant On erişim noktaları, Temmuz ayının başında gönderime başlanıp, 119 dolarlık liste fiyatıyla satışa sunulacak.

The post KOBİ'ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.