Kurtlar Vadisi'nden Netflix için beklenmeyen açıklama

2002'de yayın hayatına başlayan ve 2014'e kadar Türk halkını ekran başında toplamayı başaran Kurtlar Vadisi'nin, RTÜK denetimine girmesi nedeniyle son dönemde gündemden düşmeyen Netflix ile ekranlara döneceğini duyurmuştuk. Necati Şaşmaz’ın...

Kurtlar Vadisi'nden Netflix için beklenmeyen açıklama
2002'de yayın hayatına başlayan ve 2014'e kadar Türk halkını ekran başında toplamayı başaran Kurtlar Vadisi'nin, RTÜK denetimine girmesi nedeniyle son dönemde gündemden düşmeyen Netflix ile ekranlara döneceğini duyurmuştuk. Necati Şaşmaz’ın senaryosu hazır şekilde uzun süredir beklediği ve Pana Film'in uygun bir kanal bulamadığı için bu platformu tercih ettiği iddia edildi. Ancak, dizinin Kaos serisi için bekleyenleri üzen haber doğrudan Pana Film'den geldi.

k. vadisi geri dönüyor

Kurtlar Vadisi için Netflix iddiaları yalanlandı!

Aslında çokta üzücü bir haber değil. Pana Film’in sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama ile dizinin Netflix’te olacağına dair iddialar yalanlandı. Ancak, dizinin tekrar ekranlara dönmesi konusunda çalışmaların devam ettiği açıklamadan rahatça anlaşılabiliyor.  Konu hakkında şu ifadelere yer verildi; Kurtlar Vadisi için Netflix iddiaları yalanlandı! " Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız. Dolayısıyla dizi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur "

The post Kurtlar Vadisi'nden Netflix için beklenmeyen açıklama appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.