LG G7 ThinQ için Android Pie açıklaması geldi!

LG bu yıl birden fazla amiral gemisi modeli duyurdu. Bunlardan birisi de, çentikli ekranı, çift kamerası ve yapay zeka desteği gibi dikkat çekici özellikleri ile LG G serisinin önceki modellerine kıyasla baştan aşağı yenilenen LG G7 ThinQ oldu. LG G7 ThinQ henüz Android'in en son sürümü olan Pie 9.0'a güncellemeyen birçok akıllı telefondan birisi. LG'nin bu amiral gemisi modeli için Android Pie sürümünü Güney Kore'de test ettiğini daha önce sizlere duyurmuştuk. LG G7 ThinQ inceleme LG G7 ThinQ Android Pie güncelleme tarihi açıklandı! Testlere bir ayı aşkın süredir devam edilirken, kullanıcılar final sürümünün yani güncellemenin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. Bu konuda beklenilen açıklama geldi ve güncelleme için 2019 yılının ilk çeyreği gösterildi. Yani, 2019 Mart ayının sonuna kadar G7 ThinQ Android Pie sürümüne kavuşacak. Tabi, bu Güney Kore için geçerli. Ancak, yayınlandığında güncellemenin diğer ülkelerde ulaşmasının çok sürmeyeceğinden emin olabiliriz. https://youtu.be/GxKOriViCis Cihazın özelliklerini kısaca hatırlamak gerekirse, 6.1 inç büyüklüğünde 1440 x 3120 piksel çözünürlük sunan IPS ekranın yer aldığı cihaz, 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Qualcomm Snapdragon 845 işlemciye ev sahipliği yapıyor. The post LG G7 ThinQ için Android Pie açıklaması geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

LG G7 ThinQ için Android Pie açıklaması geldi!
LG bu yıl birden fazla amiral gemisi modeli duyurdu. Bunlardan birisi de, çentikli ekranı, çift kamerası ve yapay zeka desteği gibi dikkat çekici özellikleri ile LG G serisinin önceki modellerine kıyasla baştan aşağı yenilenen LG G7 ThinQ oldu. LG G7 ThinQ henüz Android'in en son sürümü olan Pie 9.0'a güncellemeyen birçok akıllı telefondan birisi. LG'nin bu amiral gemisi modeli için Android Pie sürümünü Güney Kore'de test ettiğini daha önce sizlere duyurmuştuk.

LG G7 ThinQ inceleme

LG G7 ThinQ Android Pie güncelleme tarihi açıklandı!

Testlere bir ayı aşkın süredir devam edilirken, kullanıcılar final sürümünün yani güncellemenin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. Bu konuda beklenilen açıklama geldi ve güncelleme için 2019 yılının ilk çeyreği gösterildi. Yani, 2019 Mart ayının sonuna kadar G7 ThinQ Android Pie sürümüne kavuşacak. Tabi, bu Güney Kore için geçerli. Ancak, yayınlandığında güncellemenin diğer ülkelerde ulaşmasının çok sürmeyeceğinden emin olabiliriz. https://youtu.be/GxKOriViCis Cihazın özelliklerini kısaca hatırlamak gerekirse, 6.1 inç büyüklüğünde 1440 x 3120 piksel çözünürlük sunan IPS ekranın yer aldığı cihaz10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Qualcomm Snapdragon 845 işlemciye ev sahipliği yapıyor.

The post LG G7 ThinQ için Android Pie açıklaması geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.