Teknoloji Haberleri

LG G8 tanıtım tarihi sonunda belli oldu!

LG, 2019 yılına oldukça iddialı bir model ile damga vurmayı hedefliyor. Bugün, şirkete yakın kaynaklarca aktarılan bilgiler doğrultusunda, merakla beklenen LG G8 tanıtım tarihi sonunda belli oldu. İşte, LG G8 tanıtım tarihi!

Beklenen Redmi Note 7 tanıtıldı!

LG G8 tanıtım tarihi sonunda belli oldu!

Android Authority tarafınca paylaşılan bilgiler doğrultusunda, LG’nin yeni amiral gemisin 25-28 Şubat tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğinde tanıtılacağı müjdelendi. Son dönemlerde rakiplerinin bir hayli gerisinde kalan LG’nin Samsung ve Xiaomi’nin yeni ürünlerini tanıtacağı MWC 2019 etkinliği seçmesinin de oldukça dikkat çeken bir karar olduğu da özellikle belirtelim.

Peki, LG G8 ile bizleri neler bekliyor?

Hatırlarsanız, son paylaşılan raporlar ile birlikte LG G8’in Sound on Display (SoD) adı verilen bir teknoloji ile karşımıza çıkacağını siz değerli okurlarımıza belirtmiştik. Söz konusu Sound on Display (SoD) teknolojisi ile birlikte, telefonun ön kısmında yer alacak olan hoparlör kaldıracak. Böylece tamamen çerçevesiz bir ekran tasarımına sahip olacak olan G8, Sound on Display (SoD) teknolojisini kullanan ilk markalardan biri olacak. LG G8 tanıtım tarihi Tüm bunların haricinde 7 nm Snapdragon 855 işlemcisine ve üçlü arka kameraya ev sahipliği yapacak olan G8‘de aynı zamanda 3D kamera teknolojisine de yer verilecek. Şimdilik LG’nin yeni amiral gemisi hakkında tüm bilinenlerin bunlarla sınırlı. Peki, sizin G8 modelinden beklentileriniz neler? G8 ile ilgili beklentilerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post LG G8 tanıtım tarihi sonunda belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.