LG G8 ThinQ OLED ekranı ile fark yaratacak!

Tanıtılmasına sayılı günler kalan ve hoparlörsüz yapısıyla fark yaratacak olan LG G8 ThinQ ile ilgili yepyeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi de LG G8 ThinQ, Sound on Display (SoD) ile güçlendirilen OLED ekranı yeniden gündeme geldi. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yeni güncelleme! LG G8 ThinQ OLED ekranı ile fark yaratacak! Bir süredir gündemde olan LG G8 ThinQ OLED ekranı ile ön plana çıkmayı hedefliyor. MWC 2019 etkinliğinde tanıtılacağı kesinleşen LG'nin yeni amiral gemisi "Crystal Sound OLED" teknolojisi ile karşımıza çıkacağı iddia edildi. Hatırlarsanız, Sony TV'lerde de Crystal Sound OLED teknolojisine yer verilmişti. Bu teknoloji sayesinde, titreşim yardımıyla ön tarafta herhangi bir hoparlör olmadan rahatlıkla ses üretilebiliyordu. Söz konusu bu teknolojiyi yeni amiral gemisinde yer verecek olan LG, ayrıca rakiplerinden önce ilk hoparlörsüz amiral gemisini de piyasaya sunmayı hedefliyor. LG'nin yeni amiral gemisinin en net görselleri paylaşıldı! Tüm bunların haricinde, Barselona'da tanıtılacak olan G8 ThinQ modeline ait olan görsellerde ortaya çıktı. Hemen aşağıda görebileceğiniz render görsellerinde olduğu gibi, yeni amiral gemisinin ön tarafından bizleri herhangi bir hoparlör girişi karşılamıyor. Bununla beraber, daha önceki modellerde olduğu gibi ekran çentiği tasarımına ev sahipliği yapan LG G8'de ne yazık ki ekrana entegre parmak izi okuyucusuna yer verilmiyor. Bunun yerine telefonun arka panelinde geleneksel hale gelmiş, fiziksel bir parmak izi okuyucusuna yer veren LG, ayrıca çift arka kamera kurulumuna da yer veriyor. Paylaşılan görselleri incelediğimizde, 3.5 mm kulaklık girişinin devam ettirildiğini görmekteyiz. Ayrıca, alt kısımda ise bir hoparlör girişi de bizleri karşılıyor. Aktarılan raporlara göre, söz konusu telefonda stereo ses sisteminin de devam edeceği özellikle belirtiliyor. Son olarak, Snapdragon 855 işlemcisine ve 6 GB RAM'a ev sahipliği yapacak olan amiral gemisinde ayrıca 128 GB'lık bir dahili hafızanın da bizleri karşılaması bekleniyor. The post LG G8 ThinQ OLED ekranı ile fark yaratacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

LG G8 ThinQ OLED ekranı ile fark yaratacak!
Tanıtılmasına sayılı günler kalan ve hoparlörsüz yapısıyla fark yaratacak olan LG G8 ThinQ ile ilgili yepyeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi de LG G8 ThinQ, Sound on Display (SoD) ile güçlendirilen OLED ekranı yeniden gündeme geldi.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yeni güncelleme!

LG G8 ThinQ OLED ekranı ile fark yaratacak!

Bir süredir gündemde olan LG G8 ThinQ OLED ekranı ile ön plana çıkmayı hedefliyor. MWC 2019 etkinliğinde tanıtılacağı kesinleşen LG'nin yeni amiral gemisi "Crystal Sound OLED" teknolojisi ile karşımıza çıkacağı iddia edildi. Hatırlarsanız, Sony TV'lerde de Crystal Sound OLED teknolojisine yer verilmişti. Bu teknoloji sayesinde, titreşim yardımıyla ön tarafta herhangi bir hoparlör olmadan rahatlıkla ses üretilebiliyordu. LG G8 ThinQ OLED ekranı Söz konusu bu teknolojiyi yeni amiral gemisinde yer verecek olan LG, ayrıca rakiplerinden önce ilk hoparlörsüz amiral gemisini de piyasaya sunmayı hedefliyor.

LG'nin yeni amiral gemisinin en net görselleri paylaşıldı!

Tüm bunların haricinde, Barselona'da tanıtılacak olan G8 ThinQ modeline ait olan görsellerde ortaya çıktı. Hemen aşağıda görebileceğiniz render görsellerinde olduğu gibi, yeni amiral gemisinin ön tarafından bizleri herhangi bir hoparlör girişi karşılamıyor. Bununla beraber, daha önceki modellerde olduğu gibi ekran çentiği tasarımına ev sahipliği yapan LG G8'de ne yazık ki ekrana entegre parmak izi okuyucusuna yer verilmiyor. LG G8 ThinQ OLED ekranı Bunun yerine telefonun arka panelinde geleneksel hale gelmiş, fiziksel bir parmak izi okuyucusuna yer veren LG, ayrıca çift arka kamera kurulumuna da yer veriyor. Paylaşılan görselleri incelediğimizde, 3.5 mm kulaklık girişinin devam ettirildiğini görmekteyiz. Ayrıca, alt kısımda ise bir hoparlör girişi de bizleri karşılıyor. Aktarılan raporlara göre, söz konusu telefonda stereo ses sisteminin de devam edeceği özellikle belirtiliyor. LG G8 ThinQ OLED ekranı Son olarak, Snapdragon 855 işlemcisine ve 6 GB RAM'a ev sahipliği yapacak olan amiral gemisinde ayrıca 128 GB'lık bir dahili hafızanın da bizleri karşılaması bekleniyor.

The post LG G8 ThinQ OLED ekranı ile fark yaratacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.