LG G8 ThinQ parçalarına ayrıldı!

LG geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen MWC 2019 ( Mobil Dünya Kongresi ) etkinliğinde üç yeni amiral gemisi: LG G8 ThinQ, G8s ThinQ ve 5G desteğine sahip olan V50 ThinQ 5G modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Her hangi bir model ekine sahip olmamasından da anlaşılabileceği üzere serinin ana modeli olan LG G8 ThinQ mobil cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything isimli YouTube kanalının ikinci konuğu oldu. LG G8 ThinQ ve G8s Thinq tanıtıldı! JerryRigEverything daha önce yayınladığı LG G8 ThinQ dayanıklılık testinin ardından, bu kez cihazı parçalarına ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı. LG G8 ThinQ parçalarına ayrıldı! LG'nin amiral gemisinin arka kapağı, piyasadaki birçok telefon ile benzer şekilde ısıtılarak açılıyor. Suya ve toza karşı dayanıklılık için güçlü bir yapışkana sahip olan arka kapağı, pena benzeri bir parça ile yavaşça zorlayacak açmak gerekiyor. https://www.youtube.com/watch?v=jXz7NVX_O-A Arka kapağı çıkardıktan sonra kablosuz şarj için gerekli donanımı üzerinde barındıran plastik koruyucu ile karşı karşıya kalınıyor. Vidaları sökerek plastik koruyucuyu çıkardıktan sonra cihazın donanımına müdahale etmek mümkün. Cihazın bataryasının müdahalelere rağmen oldukça zor çıkması dikkat çekiyor. Cihazın oldukça zor söküldüğünü görebileceğiniz bu videonun profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Cihazınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz. The post LG G8 ThinQ parçalarına ayrıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

LG G8 ThinQ parçalarına ayrıldı!
LG geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen MWC 2019 ( Mobil Dünya Kongresi ) etkinliğinde üç yeni amiral gemisi: LG G8 ThinQ, G8s ThinQ ve 5G desteğine sahip olan V50 ThinQ 5G modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Her hangi bir model ekine sahip olmamasından da anlaşılabileceği üzere serinin ana modeli olan LG G8 ThinQ mobil cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything isimli YouTube kanalının ikinci konuğu oldu.

LG G8 ThinQ ve G8s Thinq tanıtıldı!

JerryRigEverything daha önce yayınladığı LG G8 ThinQ dayanıklılık testinin ardından, bu kez cihazı parçalarına ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

LG G8 ThinQ parçalarına ayrıldı!

LG'nin amiral gemisinin arka kapağı, piyasadaki birçok telefon ile benzer şekilde ısıtılarak açılıyor. Suya ve toza karşı dayanıklılık için güçlü bir yapışkana sahip olan arka kapağı, pena benzeri bir parça ile yavaşça zorlayacak açmak gerekiyor. https://www.youtube.com/watch?v=jXz7NVX_O-A Arka kapağı çıkardıktan sonra kablosuz şarj için gerekli donanımı üzerinde barındıran plastik koruyucu ile karşı karşıya kalınıyor. Vidaları sökerek plastik koruyucuyu çıkardıktan sonra cihazın donanımına müdahale etmek mümkün. Cihazın bataryasının müdahalelere rağmen oldukça zor çıkması dikkat çekiyor. Cihazın oldukça zor söküldüğünü görebileceğiniz bu videonun profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Cihazınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

The post LG G8 ThinQ parçalarına ayrıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.