LG G8X tasarımı ortaya çıktı!

LG'nin IFA 2019 kapsamında resmiyet kazanması beklenen LG G8X tasarımı gün yüzüne çıktı. Bakalım LG G8X tasarımı nasıl görünüyor? LG’den üçe katlanabilir telefon patenti İşte LG G8X tasarımı! Son zamanlarda adını pek duyamadığımız LG yeni modeliyle...

LG G8X tasarımı ortaya çıktı!
LG'nin IFA 2019 kapsamında resmiyet kazanması beklenen LG G8X tasarımı gün yüzüne çıktı. Bakalım LG G8X tasarımı nasıl görünüyor?

İşte LG G8X tasarımı!

Son zamanlarda adını pek duyamadığımız LG yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. G8X veya G8X ThinQ adıyla gelmesi beklenen akıllı telefonun tasarımı ise OnLeaks tarafından sızdırıldı. Bugüne kadar yaptığı doğru sızıntılarla bilinirliğini arttıran OnLeaks, LG G8X tasarımını ve özelliklerini duyurdu. 6,35 inç ekrana sahip olan akıllı telefonda küçük bir çentik yer alıyor. Bu çentiğin bir önceki modelde yer alan el tanıma sensörlerine sahip olması biraz düşük ihtimal gibi gözüküyor. https://www.youtube.com/watch?v=WPlwtBUeGIc Arka yüze baktığımızda ise yatay olarak konumlandırılmış çift kamera kurulumunu görüyoruz. LED flaş ve lazer otofokus sistemi hemen kameraların yanına konumlandırılırken kamera çıkıntısı olmaması ise güzel bir detay olarak dikkat çekiyor. Telefonun yanlarında ses kontrol butonları, güç butonu ve Google Asistan butonu yer alırken altında hoparlör, USB Type-C ve 3.5 mm kulaklık girişi, üstünde ise SIM kart tepsisi mevcut. Snapdragon 855 veya Snapdragon 855+ işlemciden gücünü alması beklenen modelde 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama yer alacak. 159.3 x 75.8 x 8.5 mm boyutlarında olması beklenen akıllı telefon IFA 2019 kapsamında tanıtımı gerçekleştirilecek.

The post LG G8X tasarımı ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.