Madden NFL 20 için müjdeli haber geldi!

EA tarafından oyunculara sunulacak olan Madden NFL 20, FIFA 'dan 1.5 ay önce yayınlanacak. Oyunu erken deneyimleme fırsatınız olacak. E3 2019 kapsamında, fuarın ana etkinlik günü başlamadan kendi yayın akışı EA Play yayını ile birkaç oyununu...

Madden NFL 20 için müjdeli haber geldi!
EA tarafından oyunculara sunulacak olan Madden NFL 20, FIFA 'dan 1.5 ay önce yayınlanacak. Oyunu erken deneyimleme fırsatınız olacak. E3 2019 kapsamında, fuarın ana etkinlik günü başlamadan kendi yayın akışı EA Play yayını ile birkaç oyununu tanıtan EA, dünkü yayınında Madden NFL 20 oyununu da tanıttı.

Beklenen Battlefield 5 haritası tanıtıldı

Madden NFL 20 kapalı beta testleri başlıyor

Yapılan açıklamalara göre, sınırlı sayıda oyuncu ile kapalı beta testleri başlayacak. 14 - 16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek kapalı beta için oyunun ürün anahtarlarını temin etmenin birkaç yolu olacak. EA Play etkinliğinin gerçekleştirildiği alanda olanlar oteldeki Madden stadını ziyaret ederek kodları alabilecekler. Bunun haricinde oyuna ait resmi hesaplar ve Reddit aracılığıyla kodlar 10 - 14 Haziran tarihleri arasında dağıtılacak. Madden NFL 20 kapalı beta testleri başlıyor 1 Oyuna ait resmi Twitter veya Twitch hesabını takipte kalmanız yeterli olacak. Kapalı beta sadece PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için sunuluyor. Söz konusu başlangıç tarihine kadar kodları etkinleştirerek erişim hakkınızı tanımlayabilirsiniz. PC oyuncuları için tek müjde oyunun 2 Ağustos'ta çıktığı ancak, 59,99 € yerine 79,99 € vererek ön sipariş verenler veya Origin Access satın alanlar, oyuna üç gün erken erişim hakkı kazanıyor. Bu durumda 31 Temmuz'da oynama fırsatınız oluyor. Madden NFL 20, EA Tiburon tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan yaklaşmakta olan bir Amerikan futbolu video oyunudur. Oyunun 2 Ağustos 2019'da piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak oyunun "Superstar" veya "Ultimate Superstar" sürümlerini satın alarak bu süreden üç gün önce oynayabilirsiniz.

The post Madden NFL 20 için müjdeli haber geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.