Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye'ye gelmeyebilir

Adını son günlerde sıkça duyduğumuz yeni BMW 4 serisi, ufak bir sürpriz ile gelebilir. Sektörden gelen sızıntılara göre manuel vites BMW 4 serisi, Amerika Birleşik Devletleri pazarına gönderilmeyecek. Peki bu durum ülkemizi ne kadar etkileyecek?...

Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye'ye gelmeyebilir
Adını son günlerde sıkça duyduğumuz yeni BMW 4 serisi, ufak bir sürpriz ile gelebilir. Sektörden gelen sızıntılara göre manuel vites BMW 4 serisi, Amerika Birleşik Devletleri pazarına gönderilmeyecek. Peki bu durum ülkemizi ne kadar etkileyecek?

Manuel vites BMW 4 serisi Türkiye'de satılacak mı?

manuel vites bmw 4 serisi türkiye sdn 2 Manuel vites tutkunu otomobilseverleri bir hayli üzen yeni gelişmeye bakacak olursak, manuel vites opsiyonunun ülkemiz pazarına gelme ihtimali de oldukça düşük gözüküyor. Türkiye pazarında da son yıllarda artan otomatik vites satışlarının aksine git gide azalan manuel vitesli otomobil satışları, BMW'yi manuel vites opsiyonundan vazgeçirebilir. BMW cephesi, yeni nesil otomatik şanzımanların, manuel viteslerden çok daha verimli çalıştığını belirtiyor.

Yeni BMW 4 serisi görüntülendi

Sürüş açısından da büyük rahatlık imkanı sunan otomatik şanzıman, yeni BMW 4 serisi ile birlikte gelen tek şanzıman opsiyonu olabilir. Bunun aksine, Avrupa'da manuel şanzımana sahip BMW 4 serisi satışlarının yapılacağı biliniyor. Fakat bu duruma rağmen manuel şanzımanlı BMW 4 serisinin, ciddi satış adetlerine ulaşamayacağı tahmin ediliyor. Bu doğrulanmamış bilgiyi, 2020 yılı içerisinde tanıtılması beklenen yeni BMW 4 serisi görmeden teyit edemeyeceğiz.

The post Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye'ye gelmeyebilir appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.