Mate 30 Pro tasarımı kılıflarla ortaya çıktı

Her geçen gün popülerliğini daha da arttıran Huawei'nin yeni modelleri merakla bekleniyor. Mate 30 Pro ve Mate 30 modellerinin tasarımları ise sızdırılan kılıflarla birlikte ortaya çıkmış oldu. Bakalım Huawei Mate 30 Pro tasarımı nasıl? Mate...

Mate 30 Pro tasarımı kılıflarla ortaya çıktı
Her geçen gün popülerliğini daha da arttıran Huawei'nin yeni modelleri merakla bekleniyor. Mate 30 Pro ve Mate 30 modellerinin tasarımları ise sızdırılan kılıflarla birlikte ortaya çıkmış oldu. Bakalım Huawei Mate 30 Pro tasarımı nasıl?

Mate 30 Pro ve Note 10 kamerası karşı karşıya

İşte Huawei Mate 30 Pro tasarımı

Huawei'nin yakında resmiyet kazandıracağı yeni modelleri Mate 30 ve Mate 30 Pro tasarımı kılıf üreticileri sayesinde bir kez daha sızdırıldı. Yuvarlak tasarıma sahip kameralar arka yüzde en çok dikkat çeken detay olurken ön yüzdeki çentikli tasarım biraz eleştiri alacak gibi duruyor.

Mate 30 Pro modelinin daha köşeli bir tasarıma sahip olduğu dikkat çekerken parmak izi sensörü her iki modelde de ekrana dahil edilmiş. Çentiklerin geniş olması ise daha gelişmiş bir yüz tanıma sensörünün olabileceğine işaret ediliyor. Diğer taraftan her iki modelde de USB Type-C girişi yer alırken Mate 30 Pro'da bulunmayan kulaklık girişi Mate 30'da şarj soketinin hemen yanında yer alıyor. Teknik özellik tarafında yine oldukça iddialı olması beklenen Mate 30 ailesi bakalım kullanıcılardan olumlu yorum alabilecek mi?

The post Mate 30 Pro tasarımı kılıflarla ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.