Mate 30 Pro ve Note 10 kamerası karşı karşıya

Samsung'un Unpacked etkinliğine iki gün kala Note 10 ve yakın zamanda sunulacak Huawei Mate 30 Pro arasındaki rekabet oldukça hızlı başladı. Galaxy Note 10 ve Mate 30 Pro kamera karşılaştırması sızdırıldı. Samsung’un Galaxy Note 10 kılıfları...

Mate 30 Pro ve Note 10 kamerası karşı karşıya
Samsung'un Unpacked etkinliğine iki gün kala Note 10 ve yakın zamanda sunulacak Huawei Mate 30 Pro arasındaki rekabet oldukça hızlı başladı. Galaxy Note 10 ve Mate 30 Pro kamera karşılaştırması sızdırıldı.

Samsung’un Galaxy Note 10 kılıfları sızdırıldı

Galaxy Note 10 ve Mate 30 Pro kamera karşılaştırması sızdırıldı

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Ice universe isimli Twitter kullanıcısı Galaxy Note 10 ve Mate 30 Pro kamera sensörlerinin karşılaştırıldığı önemli bir görsel paylaştı. Sızıntılara göre, Huawei'nin yeni sunulacak amiral gemisinin arkasında iki adet 40 Megapiksellik sensör bulunuyor. Cihazın ana sensörü P30 Pro'da da bulunan RYYB sensörü olacak. Geniş açılı mercek olarak iki katına çıkan ikincil bir 40 Megapiksel kamera, 1.55 inç sensöre sahip olacak. Dörtlü kamera kurulumunun üçüncüsü 5x optik zoom ve bir ToF sensörü sunacak. Son kamera ise 8 Megapiksellik bir telefoto lens olarak karşımıza çıkacak. Galaxy Note 10 ve Mate 30 Pro kamera karşılaştırması! - ShiftDelete.Net(1) Ünlü Tipster, Galaxy Note 10 ve Mate 30 Pro’nun kamera sensörlerini paylaşarak da Note 10’un kamera donanımı açısından Huawei'nin yeni amiral gemisini geçme şansının bulunmadığını da iddia etti. Note 10, 12 Megapiksel ve 2.55 inç sensör ile gelecekken, Huawei tarafında 40 Megapiksellik iki sensör barındırılacak. Tabii ki bu durum şu an sadece sızıntılardan ibaret. İki cihaz da resmi olarak sunulduktan sonra kamera detayları hakkındaki karşılaştırmaları detaylı olarak sizlerle paylaşacağız. Ama Ekim ayında tanıtılması beklenen Mate 30 Pro’nun mobil fotoğrafçılık konusunda rakiplerini oldukça zorlaması bekleniyor.

The post Mate 30 Pro ve Note 10 kamerası karşı karşıya appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.