Meizu 16s Pro performansı ile rakip tanımıyor!

Son dönemde kullanıcı kitlesini önemli ölçüde artırmayı başaran akıllı telefon üreticilerinden Meizu, uzun süredir sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni amiral gemisi Meizu 16s Pro'yu bu ayın sonunda resmi olarak tanıtacak. Tanıtım tarihi...

Meizu 16s Pro performansı ile rakip tanımıyor!
Son dönemde kullanıcı kitlesini önemli ölçüde artırmayı başaran akıllı telefon üreticilerinden Meizu, uzun süredir sızıntılar ile gündemden düşmeyen yeni amiral gemisi Meizu 16s Pro'yu bu ayın sonunda resmi olarak tanıtacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ederken, Meizu 16s Pro'nun performansı ile rakip tanımıyor olması dikkat çekiyor. Rakip tanımıyor, zira akıllı telefon 464411 ile AnTuTu'dan bugüne kadarki en yüksek puanı aldı.

16s Pro’nun çıkış tarihi açıklandı

Meizu 16s Pro performansı ile göz dolduruyor

Meizu'nun yeni amiral gemisine Qualcomm'un kısa süre önce tanıttığı Snapdragon 855 Plus ve buna bağlı olarak Adreno 640 GPU güç veriyor. Meizu 16s Pro'da, Qualcomm'un bu en güçlü işlemcisine 6 GB RAM eşlik ediyor. Ekran boyutu bilinmezliğini korurken, çözünürlüğün 2232 x 1080 piksel olacağı şimdiden ortaya çıkan detaylar arasında. 128 GB depolama alanı sunan telefon, UFS 3.0 teknolojisi ile oldukça yüksek okuma / yazma hızlarına ulaşıyor. Tüm bunların yanı sıra Meizu 16 ile benzer bir tasarıma ev sahipliği yapacak olan telefonun arka tarafında üç kamera olacak. Diğer detayları ise şu anda bilinmezliğini koruyan akıllı telefon, 28 Ağustos tarihinde Çin'de tanıtılacak.

The post Meizu 16s Pro performansı ile rakip tanımıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.