Meizu 16s Pro tanıtılmadan satışa sunuldu

Meizu 16s serisinin tanıtılmasının ardından birkaç ay geçmişken, Meizu 16s Pro modeli ortaya çıktı. Meizu 16s Pro Çinli bir alışveriş sitesinde tanıtılmadan satışa sunuldu. Meizu 16s tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı! Meizu 16s Pro tanıtılmadan...

Meizu 16s Pro tanıtılmadan satışa sunuldu
Meizu 16s serisinin tanıtılmasının ardından birkaç ay geçmişken, Meizu 16s Pro modeli ortaya çıktı. Meizu 16s Pro Çinli bir alışveriş sitesinde tanıtılmadan satışa sunuldu.

Meizu 16s tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Meizu 16s Pro tanıtılmadan satışa sunuldu!

Çinli bir online alışveriş sitesinde yanlışlıkla yayınlanan Meizu 16s Pro, eksik girilmiş verileri ile birlikte siteye eklendi. Ortaya çıkan görüntüye göre Snapdragon 855 işlemci dışında pek detayı bilinmeyen model, ekran içinde parmak izi teknolojisini içinde barındıracak. Teknik detaylar olarak Meizu 16s ile benzer performans sunacak olan model, ekran ve kamera tarafında iyileştirmeler barındıracak. Üçlü kamera kurulumuna sahip olan model, ultra geniş açı özelliğine de sahip olacak. Turkuaz degrade bir renkle siteye eklenen modelin pek çok renk seçeneğinin bulunması bekleniyor.

Meizu 16s özellikleri

Meizu’nun yeni amiral gemisinin parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapan 6.2 inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekranı Full HD+ çözünürlük sunuyor. Bu ekranın göze zarar veren mavi ışığı yüzde 33 oranında filtrelediği belirtiliyor. Ekran kasa oranı yüzde 91,53 olan telefona gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi güç veriyor. Bu yıl amiral gemilerinin vazgeçilmezi olan bu işlemciye Meizu 16s’te, tercihe göre 6 GB veya 8 GB RAM eşlik ediyor.

The post Meizu 16s Pro tanıtılmadan satışa sunuldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.